jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۷۰۲۶۵ ۲۲ مهر ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

لیندا کیانی اخیرا مهمان برنامه «من و شما» بود و در بخش‌هایی از گفت‌وگویش با آرش ظلی‌پور از سریال پرستاران انتقاد کرد:

حتی از تماشای عکسهای خودم در سریال پرستاران هم حالم بد میشود. هرچقدر در پروژه کسی مثل منوچهر هادی درک گروهی وجود دارد؛ در پرستاران حالتی از دیکتاتوری در پشت صحنه وجود داشت و من اصلا آن کار را دوست ندارم.

به نظرم کار ضعیفی بود و از اول هم برای حضور در آن شک داشتم. همه چیز در آن پروژه کارمندی بود و من اصلا کاری را که شکل کارمندی داشته باشد درک نمیکنم. اگر شهرام شاهحسینی در آن پروژه نبود حتما دق میکردم چون او از دوستان من است و حضورش در آن پروژه خیلی برایم مهم بود.

اگر بنا باشد فصل جدیدی از سریال پرستاران ساخته شود نه آنها به من پیشنهاد میدهند و نه من هیچ علاقهای به حضور مجدد دارم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

طی روزهای اخیر عراق با چالش جدیدی در قالب تهدید آمریکا به خارج کردن دیپلمات های خود از این کشور، تعطیلی سفارتش در بغداد و حمله به نیروهای به اصطلاح همسو با ایران به عنوان عاملان حملات متعدد به اماکن، هیات ها و کاروان های نظامی آمریکایی مواجه است.

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

درباره این‌که بالاخره مدارس منشأ انتقال ویروس کرونا هستند یا خیر و آیا از زمان بازگشایی مدارس تا امروز دانش آموزان در محیط مدرسه مبتلا شده‌اند یا نه، میان مسؤولان بهداشتی وآموزشی کشور و افکار عمومی اتفاق‌نظر وجود ندارد.

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

اگر به سابقه انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا توجه کنید متوجه خواهید شد که نامزدهای هر دو حزب تا روزهای آخر از ترفند های مختلفی استفاده می کنند ولی در سالیان گذشته یکی از موضوعاتی که بسیار مهم بود و در رقابت ها شاخص شد موضوع ایران بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر