jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۶۸۹۵۸ ۱۶ مهر ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

خبرآنلاین نوشته است: مجری زن یکی از برنامه‌های تلویزیون، از مهمان برنامه‌اش که یک مامور نیروی آتش نشانی بود، سوال عجیبی درباره شغلش پرسید که جنجالی شد.

این خبرگزاری، ویدئویی از برنامه سیمای خانواده منتشر کرده و گفته است: سوال ناشیانه مجری زن تلویزیون از یک مامور آتش نشانی را ببینید. او با جملاتی عجیب علت چگونگی انتخاب شغل خطرناک آتش نشانی را از مهمانش جویا میشود.

این ویدئو نشان میدهد خانم مجری از مامور آتشنشانی که همراه با خانوادهاش به برنامه آمده درباره دلیل انتخاب این شغل سخت سوال میکند و میگوید: «چه شد که سراغ این شغل رفتید؟ پدر مادر نداشتید که بگویند نرو سراغ این شغل، این شغل پرخطر است؟ » هرمز شجاعی مهر، دیگر مجری برنامه هم که متوجه نامناسب بودن این ادبیات میشود سعی در جمع کردن ماجرا دارد اما خانم مجری، همچنان ادامه میدهد...

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک افسوس همیشگی

یک افسوس همیشگی

سینماگرانی که بیانیه محکومیت ترور شهید فخری‌ زاده را امضا کرده‌اند و نیز تمام آنهایی که نتوانستند آن را امضا کنند، بدون تردید باور دارند که ترور در هر شکلی محکوم است، چه رسد به ترور بزرگمردی که خدمات ارزنده‌ای به کشور داشته و فردی موثر بوده است.

فرق چرا با چگونه

فرق چرا با چگونه

در یک عملیات تروریستی، ترور شدیم. این دومین اتفاق مهم تروریستی در بازه‌ یک‌ساله بود که مردم از دوربین رسانه مشاهده‌‌اش کردند، غرورشان جریحه‌دار شد و ناراحت شدند.

پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر