jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۶۵۸۴۱ ۰۱ مهر ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس گفت: تعطیلات رسمی زمستانه مدنظر ما نیست و طبق قانون شروع و پایان مدارس همان اول مهر و آخر خرداد است و اگر دولت قصد دارد چنین کاری انجام دهد باید این خواسته را در قالب لایحه به مجلس بیاورد. حمایت میرزاده در برنامه تلویزیونی پرسشگر درباره سرانجام «تعطیلی زمستانه مدارس» که اخیرا دوباره ازسوی وزیر آموزش و پرورش مطرح شده است، گفت: برنامه ششم توسعه مدنظر ماست و همه باید برنامه را اجرا کنیم. سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که تعطیلات غیررسمی ما کم نیست و بعید می‌دانم با افزوده شدن تعطیلات رسمی بتوانند محتوای آموزشی را کامل تدریس کنند، افزود: در آن صورت باید محتوا را هم متناسب‌سازی کنند. فقط سال قبل ازسوی محیط‌زیست در لایحه هوای پاک، مصوبه جابه‌جایی تعطیلات مطرح شد که مورد موافقت قرار نگرفت و لایحه دیگری هم در این باره به مجلس نیامده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

هفته گذشته طالبان یورش برق‌آسایی به شهرستان «مایمی» در شمال‌ شرق افغانستان داشت.این منطقه روی خط مرزی این کشور با تاجیکستان و در استان بدخشان قرار دارد.

اسبی در غبار آمد

اسبی در غبار آمد

در نخستین ساعاتی که خبر شهادت شهید محسن فخری‌ زاده را شنیدم، نوشتن یک مثنوی را آغاز کردم: «سواری بر زمین افتاد و اسبی در غبار آمد/ غروب از جاده دردا باز اسبی بی‌سوار آمد». تا پاسی از شب بیدار بودم و شعر را بازنویسی می‌کردم.

چرایی پیک زمستانی کرونا

چرایی پیک زمستانی کرونا

وزیر بهداشت اعلام کرد پس از پیک پاییزه کرونا، یک پیک زمستانی نیز خواهیم داشت که به‌خصوص در استان‌های جنوبی کشور، باعث افزایش شیوع بیماری می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر