jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۱۶۳۶۱۹ ۱۹ شهريور ۱۳۹۷  |  ۱۱:۰۵

رییس پلیس پیشگیری فرماندهی انتظامی تهران بزرگ از اجرای پانزدهمین مرحله طرح رعد با محوریت کلانتری‌ها و سر کلانتری‌های پایتخت خبر داد.

انهدام ۳۰ باند سرقت در تهران

به گزارش جام جم آنلاین، سرهنگ کیوان ظهیری در گفتگو با میزان درباره جزییات اجرای طرح رعد گفت:طی بیست و چهار ساعت گذشته همکارانم در مجموعه کلانتری‌ها و سر کلانتری‌ها با پاتک گسترده به مخفیگاه سارقان موفق شدند سی باند بزرگ سرقت را شناسایی و منهدم کنند.

وی با اشاره به اینکه اجرای طرح رعد با دستور فرماندهی انتظامی تهران بزرگ بدون تعطیلی در سطح سر کلانتری ها و با محوریت کلانتری ها در همه مناطق و محله های تهران اجرا میشود ادامه داد :با اجرای این طرح ۵۰۱ سارق که در قالب ۳۰ باند بزرگ سرقت و زورگیری فعالیت می‌کردند شناسایی ودستگیر شدند.

سرهنگ ظهیری افزود: ارزش اموال سرقتی متهمان دستگیر شده بیش از ۶ میلیارد تومان برآورد شده است.

رییس پلیس پیشگیری تهران بزرگ گفت:در حوزه قاچاق کالا نیز رسیدگی به ۵۰ پرونده در دستور کار قرار گرفت و تعداد ۲۰ متهم در زمینه قاچاق کالا شناسسایی و دستگیر شدند؛ که ارزش اموال کشف شذده از متهمان بیش از یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان بر آورد شده است.

سرهنگ ظهیری تصریح کرد: در حوزه کشف اموال و انبار‌های احتکار کالا نیز ماموران پلیس موفق به شناسایی ۱۷ تریلی اموال احتکار شده کردند که این اموال شامل وسایل پزشکی، خانگی خودرو و پارچه بود ۴۱ باند در زمینه احتکار کالا متلاشی شدند و هزار ۵۹۴ نفر نیز در این باره دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

داستان دستبند و داس

داستان دستبند و داس

راضیه غفاری در رابطه با قتل رومینا اشرفی یادداشتی در اختیار جام جم قرار داده که در ادامه می خوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر