jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۶۲۲۲۶ ۱۱ شهريور ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

انگار بخت بسکتبال را با نقره گره زده‌اند. باز هم بسکتبال ایران در بازی‌های آسیایی به طلا نرسید. درست مثل 4 سال قبل در اینچئون. در اینچئون به کره‌جنوبی میزبان باختیم و در جاکارتا به چین که انگار در خانه‌اش بازی می‌کرد و اختیار سالن را در دست داشت.

تیم ملی بسکتبال که با هدایت مهران شاهین طبع با جاکارتا رفته بود فینال را خیلی عالی شروع کرد و در کوارتر اول کاملا برتر از حریف نشان داد. در کوارتر اول برتری 25 بر 18 از آن ما بود؛ اما چین از این به بعد بازی را در دست گرفت. چین در کوارتر دوم 23 بر 20، در کوارتر سوم 18 بر 11 و در کوارتر چهارم هم 25 بر 16 برتر از تیم بسکتبال ایران ظاهر شد تا در نهایت برتری 84 بر 72 به چین برسد و صاحب مدال طلا شود. بلندقامتان ایران هم مانند 4 سال قبل به مدال نقره رضایت دادند. بسکتبال ایران در طول تاریخ هرگز موفق به کسب مدال طلای بازیهای آسیایی نشده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر