jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۴۹۴۲۴   ۰۳ تير ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

داریوش باباییان، تهیه‌کننده سینما اسامی برخی بازیگران حاضر در فیلم سینمایی جدیدش با نام «‌به خاطر یک آمپول ناقابل» را اعلام کرد.

وی درباره آخرین وضعیت ساخت فیلم سینمایی به خاطر یک آمپول ناقابل به باشگاه خبرنگاران جوان گفت: فیلم سینمایی به خاطر یک آمپول ناقابل با توجه به دریافت پروانه ساخت به تهیه کنندگی خودم و کارگردانی علیرضا محمودزاده، با همکاری شرکت فولاد مبارکه و باشگاه فرهنگی ورزشی سپاهان در استان اصفهان فیلمبرداری خواهد شد. او با اشاره به انتخاب برخی بازیگران این فیلم عنوان کرد: با هنرمندانی چون علی صادقی، رضا شفیعی جم، حدیث فولادوند، شهرام قائدی، هوشنگ حریرچیان، قرارداد بستیم. همچنین بازیگران نوجوان این پروژه ژیار محمدزاده، محمد نوید میرزایی و شادی محمدپور هستند. باباییان گفت: البته بازیگران دیگری هم به پروژه اضافه میشوند که در خبرهای بعدی اعلام میکنیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چرا خوشحال نمی‌شویم؟!

چرا خوشحال نمی‌شویم؟!

آدم‌های دنیا به اندازه زیادی آب، غذا، اکسیژن و البته خبر مصرف می‌کنند. شاید فکر کنید این مورد آخری خیلی هم نیاز نیست، اما به همان اندازه که گرسنگی ما را به دنبال خودش می‌کشد، میل به دانستن هم ما را دنبال خودش می‌برد.

اما بایدن گفته است: می‌رویم!

اما بایدن گفته است: می‌رویم!

روس‌ها ششم دی‌ماه ۱۳۵۸ وارد افغانستان شدند و ۲۶ دی‌ماه ۱۳۶۷ خارج. طی ۹ سال بیش از یک میلیون نفر را کشتند. زیرساخت‌ها نابود شد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر