jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۴۵۵۹۵ ۱۲ خرداد ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

نتایج یک تحقیق جدید نشان می‌دهد افزودن غذاهای دریایی به رژیم غذایی می‌تواند به افزایش قوه باروری افراد کمک کند. این تحقیق نشان می‌دهد زوجینی که ماهی بیشتری در طول هفته مصرف می‌کردند احتمال بارداری‌شان در طول مطالعه بیشتر بود. بنظر می‌رسد که مصرف غذای دریایی می‌تواند بر کیفیت اسپرم، تخمک‌گذاری یا کیفیت جنین تاثیر گذارد.

ماهی سرشار از پروتئین و سایر مواد مغذی ای است که برای زنان باردار و زنانی که قصد بارداری دارند سودمند است.برای افزایش قدرت باروری، هر یک از زوجین باید ماهی و غذای دریایی را در رژیم غذایی خود بگنجانند. / مهر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک افسوس همیشگی

یک افسوس همیشگی

سینماگرانی که بیانیه محکومیت ترور شهید فخری‌ زاده را امضا کرده‌اند و نیز تمام آنهایی که نتوانستند آن را امضا کنند، بدون تردید باور دارند که ترور در هر شکلی محکوم است، چه رسد به ترور بزرگمردی که خدمات ارزنده‌ای به کشور داشته و فردی موثر بوده است.

فرق چرا با چگونه

فرق چرا با چگونه

در یک عملیات تروریستی، ترور شدیم. این دومین اتفاق مهم تروریستی در بازه‌ یک‌ساله بود که مردم از دوربین رسانه مشاهده‌‌اش کردند، غرورشان جریحه‌دار شد و ناراحت شدند.

پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر