jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۴۴۳۸۲   ۰۶ خرداد ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

رابرت داونی جونیور خودش را آماده می‌کند تا برای سومین بار لباس کاراکتر شرلوک هلمز را به تن کند. سومین قسمت مجموعه اکشن و دلهره‌آور «شرلوک هلمز» برای نمایش عمومی در سال 2020 آماده می‌شود. کمپانی برادران وارنر با اعلام خبر تولید سومین قسمت این فیلم موفق خود، گفت به دنبال کارگردان مناسبی برای آن است. این کمپانی که قصد ندارد وظیفه کارگردانی قسمت تازه را به دست کارگردان قبلی آن بسپارد، مذاکره با چند فیلم ساز مطرح سینما را آغاز کرده است. هدف از انتخاب کارگردان تازه برای سومین قسمت فیلم، دادن روح و حال و هوای تازه و متفاوت به ماجراجویی‌های کاراکتر اصلی آن است.

به همین دلیل، هنوز زمانی برای شروع کار فیلمبرداری شرلوک هلمز 3 تعیین نشده است. اما با توجه به انتخاب زمان اکران عمومی آن، کلید فیلمبرداری فیلم حداکثر تا قبل از شروع سال جدید میلادی باید زده شود.

دو قسمت قبلی را گای ریچی فیلمساز مستقل انگلیسی کارگردانی کرده بود. جود لا هم برای سومین بار، نقش دکتر واتسون دوست صمیمی هلمز را جلوی دوربین فیلم بازی خواهد کرد. این بار او و هلمز، وارد یک ماجراجویی پررمزوراز میشوند تا پرده از یک قتل و توطئه بزرگ بردارند.

کمپانی برادران وارنر فیلم را با همکاری شرکت فیلمسازی ویلج رودشاو پیکچرز تهیه میکنند و هزینهای 90 میلیون دلاری برای آن کنار گذاشته است.

25 دسامبر 2020 هم زمان دیدار تماشاگران با شرلوک هلمز تازه است. داونی جونیور میگوید از بازی دوباره در نقش این کارآگاه سمج و نکته سنج بریتانیایی بسیار خوشحال است.

قرار است بخش مهمی از صحنههای فیلم، در لوکیشنهای چند کشور اروپای شرقی فیلمبرداری شود. سومین قسمت شرلوک هلمز 9 سال بعد از نمایش عمومی موفقیتآمیز قسمت دوم آن به دیدار تماشاگران سینما میآید. فیلمنامه فیلم را کریس برانکاتو نوشته است. قسمت اول و دوم شرلوک هلمز سالهای 2009 و 2011 روی پرده سینماهای جهان رفت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
موج پنجم کرونا در راه است؟

موج پنجم کرونا در راه است؟

براساس مشاهدات میدانی می‌توان گفت موج چهارم کرونا در بسیاری از استان‌ها در حال فروکش است و این روزها از قله موج چهارم کرونا عبور کرده‌ایم.

رد پای آمریکا از کابل تا غزه

رد پای آمریکا از کابل تا غزه

خبر خیلی دردآور بود؛ انفجارهای تروریستی مدرسه دخترانه سیدالشهدای کابل. هنوز و در حالی که چند روز از انفجارها می‌گذرد، پایتخت جمهوری اسلامی افغانستان همچنان در سوگ است.

حقی که ناحق است

حقی که ناحق است

یکی دو هفته بود همه هشدار می‌دادند و حالا چند روز است همان‌ها دارند انتقاد می‌کنند که چه وضعش است! چرا این همه آدم می‌آیند برای انتخابات ریاست‌ جمهوری ثبت‌ نام می‌کنند؟ اینها کلی هزینه مادی و معنوی دارد و اصلا کجای دنیا برای انتخاب رئیس‌ جمهوری، طی پنج‌روز، 300نفر ثبت‌نام می‌کنند؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر