jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۲۶۸۸۴ ۱۳ اسفند ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

امید عالیشاه به سیم آخر زد

می‌خواهم با پرسپولیس تمرین کنم

امید عالیشاه، یکی از کارشناسان دربی پایتخت در روز پنجشنبه هفته گذشته بود.او که در حال حاضر بازیکن تراکتورسازی است ظاهرا بدون اجازه مسئولان این باشگاه به حضور در این برنامه اقدام کرده بود.امید که پیراهن قرمز هم پوشیده بود در همان زمان پخش برنامه با حمله هواداران تراکتورسازی در شبکه‌های مجازی روبه‌رو شد.

چند ساعت پس از این اتفاق اما خبر رسید او از تراکتورسازی اخراج شده است.هر چند امید آن روز واکنشی به این اتفاق از خودش نشان نداد اما ظاهرا او دیگر نمیخواهد در تبریز، فوتبال بازی کند و با شرایط خاصی که دارد، تصمیم گرفته با پرسپولیس تمرین کند.ظاهرا امید عالیشاه با گرفتن نامه پایان خدمت از سپاه عاشورای تبریز اعلام کرده با توجه به کسریهای خدمتی که دارد در 19 بهمن سال جاری سربازیاش به اتمام رسیده در حالی که بهدلیل برخی اختلافات به وجود آمده، باشگاه تراکتورسازی فعلا برگه تسویه حساب به این بازیکن نداده تا وضعیت عالیشاه در بلاتکلیفی باشد.البته عالیشاه اعلام کرده چون سربازی اش تمام شده قصد دارد بزودی و از چند روز دیگر در تمرینات پرسپولیس حاضر شود، چرا که هنوز نیم فصل دیگر با این تیم قرارداد دارد.حالا باید دید مناقشه باشگاه تراکتورسازی با عالیشاه که بعد از احمد نوراللهی با این بازیکن هم دچار مشکل شده در چه وضعیتی به پایان خواهد رسید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک افسوس همیشگی

یک افسوس همیشگی

سینماگرانی که بیانیه محکومیت ترور شهید فخری‌ زاده را امضا کرده‌اند و نیز تمام آنهایی که نتوانستند آن را امضا کنند، بدون تردید باور دارند که ترور در هر شکلی محکوم است، چه رسد به ترور بزرگمردی که خدمات ارزنده‌ای به کشور داشته و فردی موثر بوده است.

فرق چرا با چگونه

فرق چرا با چگونه

در یک عملیات تروریستی، ترور شدیم. این دومین اتفاق مهم تروریستی در بازه‌ یک‌ساله بود که مردم از دوربین رسانه مشاهده‌‌اش کردند، غرورشان جریحه‌دار شد و ناراحت شدند.

پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر