jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۲۲۱۸۸ ۲۵ بهمن ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

در حساس‌ترین بازی هفته بیست و سوم لیگ یک فوتبال ایران، تیم خونه به خونه در ورزشگاه خانگی هفتم تیر بابل میزبان تیم صدرنشین نفت مسجد سلیمان بود که شاگردان اسکوچیچ توانستند با کسب پیروزی در این بازی خانگی، فاصله خود با صدر جدول را کمتر کنند.

تک گل دقیقه 86 مجتبی رمضانی موجب شد تا شاگردان محمود فکری دست خالی بابل را ترک کرده و نوار ناکامیهایشان همچنان ادامه داشته باشد. درارگان اسکوچیچ که از هفته بیستم جانشین جواد نکونام در خونهبهخونه شد، در چهار بازی اخیر این تیم سه پیروزی و یک تساوی به دست آورده تا تیم شهر بابل در فاصله 4 امتیازی از صدر قرار بگیرد. در دیگر بازی تیمهای بالانشین جدول لیگ یک، بادران رده دومی به مصاف راهاهن رفت و با پیروزی 4 بر صفر، فاصله خود با صدر را به سه امتیاز رساند. با این نتیجه راهآهن نیز همچنان با چهار امتیاز در پایین جدول باقی ماند. در دیگر بازی حساس تیمهای بالانشین، ملوان و نساجی دربی شمال کشور را برگزار کردند که در نهایت ملوان در خانه خود با نتیجه 3 بر صفر به پیروزی رسید تا نساجی در عرض دو هفته دو شکست پیاپی را مقابل تیمهای شمالی لیگ یک تجربه کند. در دیگر بازی هم گل گهر سیرجان میزبان صبای قم بود که با نتیجه 5 بر یک مهمان قعرنشین خود را بدرقه کرد.

برنامه بازیهای هفته 24

یکشنبه 29 بهمن

بادران تهران - گل گهرسیرجان/ ماشینسازیتبریز - شهرداری تبریز/ فجر سپاسی - آلومینیوم اراک / مس کرمان شهرداری ماهشهر/ نساجی مازندران - اکسین البرز/ مس رفسنجان – ملوان/ صبای قم -برق جدید شیراز (14:00 )/ نفت م.سلیمان - راهآهن/ ایران جوان بوشهر - خونه به خونه (14:30 )

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

طی روزهای اخیر عراق با چالش جدیدی در قالب تهدید آمریکا به خارج کردن دیپلمات های خود از این کشور، تعطیلی سفارتش در بغداد و حمله به نیروهای به اصطلاح همسو با ایران به عنوان عاملان حملات متعدد به اماکن، هیات ها و کاروان های نظامی آمریکایی مواجه است.

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

درباره این‌که بالاخره مدارس منشأ انتقال ویروس کرونا هستند یا خیر و آیا از زمان بازگشایی مدارس تا امروز دانش آموزان در محیط مدرسه مبتلا شده‌اند یا نه، میان مسؤولان بهداشتی وآموزشی کشور و افکار عمومی اتفاق‌نظر وجود ندارد.

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

اگر به سابقه انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا توجه کنید متوجه خواهید شد که نامزدهای هر دو حزب تا روزهای آخر از ترفند های مختلفی استفاده می کنند ولی در سالیان گذشته یکی از موضوعاتی که بسیار مهم بود و در رقابت ها شاخص شد موضوع ایران بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر