jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۱۱۱۹۳۳۴   ۱۵ بهمن ۱۳۹۶  |  ۱۰:۱۳

آرون رمزی ستاره ولزی آرسنال دیشب کولاک کرد. خرافاتی ها می گویند هر بار او گل می زند یکی از شخصیت های معروف دنیا می میرد. رمزی دیشب سه گل زد!

آرون رمزی گل زد ، اینبار چه کسی می میرد؟!

به گزارش جام جم آنلاین ، شب اول هفته بیست و ششم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس با برتری 5 بریک آرسنال در زمین خودش مقابل اورتون به پایان رسید.

آرون رمزی، ستاره آرسنال در شب درخشانش در نیمه اول بود و در دقایق 6، 19 و 74 گل زد و هت‌تریک کرد. اوبامیانگ، بازیکن تازه‌وارد آرسنال در دقیقه 37 اولین گلش در اولین بازی برای تیمش را به ثمر رساند و دیگر گل تیم لندنی توسط کوشیلینی در دقیقه 19 زده شد.

اورتون هم توسط لوین در دقیقه 64 به گل رسید.

حالا رمزی دوباره سوژه شده است. در فضای مجازی باز هم این موج به وجود آمده است که چه کسی می میرد، به خصوص اینکه او اینبار سه گل زده است!

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
غافل از جوانگرایی

غافل از جوانگرایی

لیگ جهانی والیبال سال 1990 راه‌اندازی شد و در نوع خودش در ورزش جهان بی‌نظیر بود چون هیچ ورزشی در سطح دنیا لیگ نداشته مگر لیگ باشگاهی  اما این لیگ در رده ملی بود.

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر