jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۱۱۰۶۰۴   ۱۷ دی ۱۳۹۶  |  ۰۸:۵۴

مرد جوان پس از درگیری با دختر مورد‌ علاقه‌اش او را خفه کرد و برای پنهان ماندن راز جنایت، جسد مقتول را به آتش کشید.

جنایت آتشین پایان دوستی پنهانی

به گزارش جام‌جم، اوایل پاییز امسال خانواده‌ای با حضور در پلیس آگاهی اسلامشهر از ناپدید شدن دختر جوانشان خبر داد. با تحقیق از این خانواده معلوم شد که فرزند آنها برای خرید از خانه بیرون رفته و برنگشته، تلفن همراهش هم خاموش است. همه‌جا را جست‌وجو کرده‌اند، اما موفق به یافتن وی نشده‌اند.

با تشکیل پرونده قضایی، تحقیقات برای یافتن دختر گمشده ادامه داشت تا این‌که ماموران در جریان تحقیقات متوجه شدند او با پسر جوانی ارتباط دوستی داشته و آخرین بار نیز با وی دیده شده است.

ماموران تحقیقات را روی پسر جوان متمرکز کردند. جست‌وجوها ادامه داشت تا این‌که ماموران متوجه شدند پسر جوان خانه‌اش را ترک کرده و به مکان نامعلومی رفته است. همین سرنخ کافی بود تا ماموران اطمینان یابند او از سرنوشت دختر گمشده خبر دارد.

جست‌وجوها در این‌باره ادامه داشت تا این‌که پسر فراری را شناسایی کردند و او در مخفیگاهش بازداشت شد.

متهم جوان با انتقال به پلیس آگاهی، اظهارات ضد و نقیضی را مطرح کرد و مدعی شد با دختر جوان آشنایی نداشته و از سرنوشت او خبری ندارد، اما او در ادامه تحقیقات، سکوت خود را شکست و به قتل دختر جوان اعتراف کرد.

متهم جوان به افسر تحقیق گفت: من و دختر جوان از مدتی قبل با هم دوست بودیم. روزحادثه با هم قرار گذاشتیم که سر موضوعی جر و بحث کردیم. وقتی دعوایمان بالا گرفت، عصبانی شدم و او را خفه کردم. مانده بودم با جسد او چه کنم. ساعاتی کنار جسد دختر موردعلاقه‌ام ماندم.

وی افزود: بعد تصمیم گرفتم جسد را به مکان دیگری منتقل کنم وآن را به آتش بکشم تا ردی از جنایت نماند. جسد را داخل خودرویم گذاشتم و به سمت اتوبان تهران ـ قم رفتم. همین‌طور سرگردان بودم و می‌ترسیدم دیر یا زود ماجرا فاش شود و پلیس مرا دستگیر کند بنابراین جسد او را از خودرو بیرون آوردم و در حاشیه اتوبان با ریختن بنزین روی آن آتشش زدم. جسد را همان‌جا رها کرده و رفتم. ساعاتی بعد که برگشتم، دیدم جسد سوخته و شعله‌های آتش خاموش شده است.

با اعتراف‌های تکان‌دهنده مرد جوان، ماموران همراه او به محل سوزاندن جسد دختر جوان رفتند و پس از چند ساعت جست‌وجو توانستند پیکر سوخته او را درحالی پیدا کنند که فقط بخشی از بدن او را یافتند و از بقیه پیکر او خبری نبود. بنابراین بقایای به‌جا مانده از جسد به پزشکی قانونی منتقل شد. کارشناسان پزشکی قانونی بعد از انجام آزمایش دی.‌ان.ای از بقایای به‌جا مانده از جسد دختر جوان، هویت او را تائید کردند.

در ادامه تحقیقات، ماموران سرنخ‌هایی به دست آوردند که نشان می‌داد، دختر جوان در تهران به قتل رسیده است. به همین دلیل پرونده این جنایت با قرار عدم صلاحیت رسیدگی در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران قرار گرفت. تحقیقات از متهم جوان برای رازگشایی از دیگر ابعاد این پرونده و کشف بقایای جسد سوخته ادامه دارد.

معصومه ملکی - حوادث

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر