jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۰۹۷۵۲ ۱۴ دی ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

فردا تراکتورسازی میزبان استقلال تهران است. دیداری که به دلیل اتفاقات ناخوشایند بازی پرسپولیس ـ تراکتورسازی حساسیتی دوچندان پیدا کرده و همه منتظرند تا ببینند ورزشگاه یادگار امام در بازی با استقلال تهران چه اتمسفری دارد.

ماجراهای بازی جمعه آنقدر حاشیه ایجاد کرد که برخی‌ها فکر می‌کنند تمرکز فوتبالدوستان ایرانی متوجه بازی فرداست؛ اما فضای رسانه‌های الکترونیک و سایت‌ها و کانال‌های طرفداری نشان می‌دهد تماشاگران پرشور تبریزی به دنبال انتقام نیستند. آنها ماجرای جمعه را از فوتبال ما جدا می‌دانند و در بازی با استقلال به دنبال اتفاقات بازی با پرسپولیس نیستند. آرامش، گمشده این روزهای فوتبال ماست و در سایه این عنصر مفید برای فوتبال می‌‌توانیم به یک برنامه مناسب برای جام جهانی سال جدید میلادی برسیم. تماشاگران تبریزی فردا درس آرامش می‌دهند تا فرهنگ خود را برای چندمین بار به رخ بکشند. استقلال بی‌تردید به یک بازی زیبا در یک ورزشگاه عاری از تنش فکر می‌کند. اگرچه اخبار ضدونقیضی که درباره اختلاف نظر سرمربی و مدیرعامل تراکتورسازی مخابره شد، هواداران تراکتور را نگران کرده اما آنها با این وجود، به حاشیه‌ و افزایش بحران فکر نمی‌کنند، چون اگر غیر از این باشد، آنها که می‌خواهند آرامش فوتبال را از بین ببرند، به هدفشان می‌رسند.

رضا پورعالی

ورزش

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پاسخ ایران قطعی است

پاسخ ایران قطعی است

گرچه ترامپ و نتانیاهو سعی دارند در برهه حساس و سرنوشت‌ساز فعلی، قواعد منازعه و توازن قوا در منطقه را به سود اهداف خود بر‌هم بریزند، اما هوشیاری ایران و جبهه مقاومت اجازه چنین اقدامی را به آنها نمی‌دهد.

دولت تجدیدنظر کند

دولت تجدیدنظر کند

محسن فخری‌ زاده، مرد درجه‌ یک صنعت‌ هسته‌ای کشور بود که در گسترش آموزش و پژوهش در ایران و تشکیل هسته‌های علمی نقش اساسی بر عهده داشت.

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

رژیم صهیونیستی از ابتدای تاسیس تا‌کنون یک هدف ثابت را در کنار مجموعه اهداف دیگر خود پیگیری می‌کند و آن حذف برخی افرادی است که ممکن است در دراز‌مدت برای اسرائیل به نحوی خطر‌آفرین باشند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر