jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۱۱۰۹۱   ۲۱ تير ۱۳۸۱  |  ۲۱:۳۲

سرمربی تیم فوتبال ابومسلم خراسان گفت : تمرینات این تیم از روز پنجشنبه تعطیل شده است محمود یاوری افزود: هدف ما از 5 روز تمرین گزینش بازیکنان جدید و قدیم بود که دراین گزینش چند تن از بازیکنان قدیمی از تیم کنار گذاشته شدند وی ادامه داد

چند تن از بازیکنان بومی را کنار گذاشته ایم و عده ای هم خود تمایلی به ادامه کار با تیم ندارند که جای این بازیکنان را با بازیکنان بومی پر خواهیم کرد یاوری در ادامه گفت : در این تست فقط فریدون فضلی مهاجم پیشین نساجی ، نمره قبولی گرفت سرمربی ابومسلم افزود: تاکید من به استفاده از بازیکنان جوان در ترکیب بزرگسالان است و به همین دلیل قاسم رجب زاده ، سعید بیگی و مجید ابراهیمی را به تمرینات بزرگسالان دعوت کرده ام یاوری در پایان گفت : تمرینات تیم ابومسلم از روز5 مرداد ماه آغاز خواهد شد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر