jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۰۵۰۳۶ ۳۰ آذر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

عضو فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی با بیان این که بودجه سال 97 ضدفقر و به نفع زنان خانه‌دار نیست، گفت: فراکسیون زنان به کاهش اعتبارات زنان خانه‌دار بشدت معترض است. طیبه سیاوشی شاه‌عنایتی با اشاره به کاهش 40 درصدی اعتبارات زنان خانه‌دار تاکید کرد: طبق برنامه ششم توسعه باید حداقل 120 هزار زن خانه‌دار سرپرست خانوار و دارای بیش از سه فرزند تحت پوشش بیمه قرار بگیرند بنابراین باید منبعی پایدار برای این قشر در بودجه‌های سالانه درنظر گرفته شود. / فارس

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دیدار سینه‌سوختگان با مرادشان

دیدار سینه‌سوختگان با مرادشان

دیداری كه در 30 آبان 98 برگزار شد، توفیقی بود كه رفیق راه جمعی از یاران شد؛ جمعی از سینه‌ سوخته‌ ها، راویان و آفتاب‌ خورده‌های سرزمین‌های خونین دوران هشت سال دفاع مقدس كه به نمایندگی از همرزمان‌ شان به دیدار رهبر معظم انقلاب شتافتند.

جهاد همچنان باقی است

جهاد همچنان باقی است

چهلمین سال است که مردم ایران آغاز یک دفاع را جشن می‌گیرند. هرچند جنگ، تلخی و سختی و سیاهی دارد، اما آغاز دفاع‌مقدس از 31شهریور شروع فصل جدیدی از جهاد و ایستادگی بود که ثمره آن، امروز مصونیت‌بخشی نظام در ساحات مختلف است.

وقت‌کشی به نفع کرونا

وقت‌کشی به نفع کرونا

دیروز رئیس‌جمهور از احتمال بازگشت برخی محدودیت‌های ناشی از شیوع کرونا در بعضی از استان‌ها خبر داد و به نظر می‌رسد بعد از گذشت حدود سه هفته از آغاز موج سوم همه‌گیری کرونا در ایران، دولت بالاخره به فکر اجرای تدابیری سختگیرانه برای کنترل این موج افتاده است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر