jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۰۴۲۷۸   ۲۸ آذر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

«دست تو دست» عنوان برنامه‌ای تولیدی از گروه اقتصاد و توسعه شبکه پنج سیماست که هر روز ساعت 16 و 30 دقیقه روی آنتن شبکه پنج می‌رود.

به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، سیدابراهیم مجرد تهیه‌کننده برنامه «دست تو دست» در توضیح این برنامه گفت: این برنامه با محوریت تبلیغ فرهنگ کار گروهی و جمعی در راستای توسعه اقتصاد کشور و کارآفرینی در 26 قسمت 45 دقیقه‌ای تهیه و تولید شده است.

مجرد افزود: این برنامه با اجرای شهرام شکیبا با بخش‌های مختلفی همچون گفت‌وگو با مسئولان تعاونی‌ها و کارآفرینان، کارشناس حوزه اقتصاد، کارآفرینی، برندسازی، آیتم نمایش طنز (این بخش مرتبط با موضوع برنامه است که در آن پنج بازیگر به ایفای نقش می‌پردازند)، مستند کوتاه، موسیقی و تصویر در فضایی استودیویی ضبط شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عید مظلوم غدیر در حجاز

عید مظلوم غدیر در حجاز

10سال پیش توفیق داشتم بروم حج تمتع. روزهایی تکرارنشدنی در زندگی‌ام. بین همان روزها هم روزهایی بود که در عمق جان‌ودلم ثبت شد. این روزها و ماجراها به این دلیل خاطره شد که با مظلومیت وجود نازنین مولای ما امیرالمؤمنین بی‌نسبت نبود.

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ایالات‌ متحده‌آمریکا در تلاش برای حفظ هژمونی در حال افول خود، در پرونده‌های خاصی، متوسل به تحریم‌های یکجانبه برای اعمال فشار بر قدرت در حال ظهور چین شد. یکی از پاشنه‌های آشیل اژدهای خفته از نظر واشنگتن، هنگ‌کنگ است.

راه‌اندازی شبکه روس زبان و چشم‌انداز پیش ‌رو

راه‌اندازی شبکه روس زبان و چشم‌انداز پیش ‌رو

سازمان صداوسیمای جمهوری ایران در ادامه تلاش برای تقویت روابط فرهنگی-رسانه‌ای با کشورهای دوست، از جمله روسیه، اینک در مسیر اقدامی بنیادین و اساسی قرار گرفته است که می‌تواند روابط ایران و روسیه را در همه عرصه‌ها با تحولی چشمگیر و رو به جلو هدایت کند.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر