jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۱۰۱۸۸۹   ۲۱ آذر ۱۳۹۶  |  ۰۸:۳۶

مرد میانسال در جریان درگیری در خوابگاهی در تهران مصدوم و با انتقال به بیمارستان، مرگ مغزی شد.

مرگ مغزی پس از دعوا در خوابگاه

به گزارش جام‌جم، ساعت 17 و 30 دقیقه یکشنبه یکی از ماموران کلانتری 107 فلسطین تهران با بازپرس کشیک قتل دادسرای جنایی تهران تماس گرفت و خبر داد که مردی میانسال در خوابگاهی مصدوم و با انتقال به بیمارستان رسول اکرم(ص) مرگ مغزی شده است.

خواهر وی به افسر تحقیق گفت: برادرم مدتی بود در یک خوابگاه در حوالی محله فلسطین تهران زندگی می‌کرد. شامگاه شنبه در حالی که سر و صورتش خونی بود به خانه آمد. خیلی شوکه شدم. او را به بیمارستان بردم. زمانی که با او حرف زدم، متوجه شدم او با صاحب خوابگاه درگیر شده است. بعد هم آن مرد افراد حاضر در آن مکان را تحریک کرده تا برادرم را با چوب و میله کتک بزنند و او را از آنجا بیرون کنند. من از افرادی که این بلا را بر سر برادرم آوردند، شکایت دارم. با توجه به این درگیری خونین قرار شد از مدیر خوابگاه و افرادی که روز حادثه در آنجا حضور داشتند نیز تحقیق شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر