jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۹۳۸۰۴ ۲۴ آبان ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

رونالدینیو که بین سال‌های 2003 تا 2008 پیراهن بارسلونا را بر تن کرد، پیش از بازی دوستانه برزیل مقابل انگلیس عنوان کرد از دیدن فیلیپه کوتینیو در پیراهن بارسلونا خوشحال می‌شود. رونالدینیو در این زمینه به اسکای اسپورت گفت: از دیدن بازیکن با استعدادی مثل کوتینیو در پیراهنی که من سال‌ها بر تن کردم، خیلی خوشحال می‌شوم. باور دارم سبک بازی کوتینیو کاملا مطابق فلسفه بازی بارسلوناست و خوشحال می‌شوم بازیکن باکیفیتی مثل او در این تیم بازی کند. سبک بازی کوتینیو را دوست دارم. امیدوارم توانایی‌های او باعث قهرمانی برزیل در جام جهانی شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شمایل دانش و خرد

شمایل دانش و خرد

دانش و دانایی و خرد، بزرگ‌ترین سرمایه یک انسان و یک ملت است. فرهنگ‌ها و تمدن‌ها بر بنیاد این هر سه پدید آمده، بالیده و بارور و بارآور شده‌اند و چشمه هنرها در سایه ایمن دانایی و خرد، جوشیده و جاری گشته و فضای زیست فردی و اجتماعی را در هوایی تازه و اهورایی زنده و شاداب ساخته‌اند.

۱۶ آذر؛ زادروز گفتمان «نه به ذلت»

۱۶ آذر؛ زادروز گفتمان «نه به ذلت»

۱۶ آذر ۱۳۳۲ شهادت دانشجویان دانشگاه تهران در اعتراض به سفر نیکسون به ایران پس از کودتای ۲۸ مرداد، آغاز خط مبارزه 67 ساله‌ای است که امپراتوری پر نخوت و شیطانی آمریکا را به سراشیبی افول کشاند.

خطر تندروی در رفع محدودیت‌ ها

خطر تندروی در رفع محدودیت‌ ها

در کشور ما دور تازه محدودیت‌ های کرونایی از اول آذرماه آغاز شد که این تقریبا مصادف با اعمال محدودیت‌های جدید در اغلب کشورهای درگیر با کرونا و به‌خصوص اروپا بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر