jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۹۳۱۰۹ ۲۲ آبان ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

وزیر کشور در حاشیه بازدید از مرز مهران از تلاش صدا و سیما در اطلاع‌رسانی در زمینه حضور زائران اربعین در عراق قدردانی کرد.

به گزارش روابط‌عمومی رسانه ملی، عبدالرضا رحمانی‌فضلی که برای بازدید از مرز مهران و روند بازگشت آخرین زائران اربعین به کشور به استان ایلام سفر کرده است در جمع خبرنگاران اظهار کرد: الحمدلله با برنامه‌ریزی بسیار خوبی که امسال داشتیم و همکاری بسیار عالی همه دستگاه‌های اجرایی، توانستیم مراسم اربعین بسیار خوبی را برگزار کنیم .

وی برنامه‌های صداوسیما را برای آگاه‌سازی زائران پیش از آغاز راهپیمایی اربعین، در مرزهای کشور هنگام ورود و خروج زائران و حتی در عراق بسیار موثر در این روند توصیف و از صدا و سیما به خاطر این حجم از تبلیغات روشنگرانه تشکر کرد .

رحمانی‌فضلی گفت: صدا و سیما هم برنامه‌های مناسبتی خوبی داشت و هم با اطلاع‌رسانی درباره قوانین خروج از کشور، زائران را بخوبی از روند تردد قانونی آگاه کرد. همچنین امسال علاوه بر صدها برنامه تولیدی و خبری که پیش از آغاز راهپیمایی اربعین در شبکه‌های مختلف رادیو و تلویزیون پخش شد، بیش از 60واحد سیار و اس.ان.جی، بیش از صد گزارشگر و برنامه‌ساز و 33 گروه مستندساز از مراکز استان‌ها به عراق اعزام شدند و رسانه ملی، مسیر نجف تا کربلا را پوشش کامل رسانه‌ای داد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شمایل دانش و خرد

شمایل دانش و خرد

دانش و دانایی و خرد، بزرگ‌ترین سرمایه یک انسان و یک ملت است. فرهنگ‌ها و تمدن‌ها بر بنیاد این هر سه پدید آمده، بالیده و بارور و بارآور شده‌اند و چشمه هنرها در سایه ایمن دانایی و خرد، جوشیده و جاری گشته و فضای زیست فردی و اجتماعی را در هوایی تازه و اهورایی زنده و شاداب ساخته‌اند.

۱۶ آذر؛ زادروز گفتمان «نه به ذلت»

۱۶ آذر؛ زادروز گفتمان «نه به ذلت»

۱۶ آذر ۱۳۳۲ شهادت دانشجویان دانشگاه تهران در اعتراض به سفر نیکسون به ایران پس از کودتای ۲۸ مرداد، آغاز خط مبارزه 67 ساله‌ای است که امپراتوری پر نخوت و شیطانی آمریکا را به سراشیبی افول کشاند.

خطر تندروی در رفع محدودیت‌ ها

خطر تندروی در رفع محدودیت‌ ها

در کشور ما دور تازه محدودیت‌ های کرونایی از اول آذرماه آغاز شد که این تقریبا مصادف با اعمال محدودیت‌های جدید در اغلب کشورهای درگیر با کرونا و به‌خصوص اروپا بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر