jamejamonline
دانش عمومی کد خبر: ۱۰۹۲۳   ۱۷ تير ۱۳۸۱  |  ۱۶:۴۷

روزانه نوشیدن یک استکان چای ممکن است از بروز سرطان معده جلوگیری کند تحقیقات جدید نشان می دهد نسبت افرادی که چای می نوشند در ابتلا به سرطان معده یک دوم افرادی است که چای نمی نوشند محققان چینی و امریکایی پس از 7 سال مطالعه درباره هجده هزار نفر

متوجه شدند که میزان ماده شیمیایی پولی فنول در معده افرادی که به طور مرتب چای می نوشند بیش از دیگران است گفتنی است در انگلیس روزانه صدوشصت وپنج میلیون فنجان چای نوشیده می شود و مطالعه درباره فواید چای بویژه اثر آن در رگها، قلب و سلامت دندان ها سبب گرایش به مصرف این محصول طبیعی شده است.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
طراحی کی۱۲۵ با پژو ۲۰۰۸ ارتباطی ندارد

طراحی کی۱۲۵ با پژو ۲۰۰۸ ارتباطی ندارد

در پی انتشار گزارش روزنامه جام‌جم در چهارم دی ۹۹ با عنوان «یک فیس‌لیفت جدید» که به بررسی آرای کارشناسان درباره محصول جدید ایران‌خودرو (خودروی تارا) می‌پرداخت، کیانوش پورمجیب، معاون تحقیقات،‌ طراحی و تکوین محصول ایران‌خودرو در گفت‌و‌گو با جام‌جم ضمن اشاره به به برخی ویژگی‌های مهم خودروی تارا، هرگونه ارتباطی بین طراحی خودروی کراس‌اور کی۱۲۵ (K۱۲۵) که قرار است به‌زودی رونمایی شود با پژو ۲۰۰۸ را رد کرد.

عزم ملی، واکسن ملی

عزم ملی، واکسن ملی

دیروز واکسن کرونای تولید کشور به اولین داوطلبان تزریق شد. باید بدانیم کشورهای اندکی در جهان وجود دارند که به دانش تولید واکسن دست پیدا کرده‌اند.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو