jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۰۸۵۰۰   ۱۱ شهريور ۱۳۸۵  |  ۰۱:۴۸

جام جم آنلاین: اتحادیه اروپا روز جمعه مراتب "تسلیت صادقانه" خود را به دولت و مردم ایران در پی بروز سانحه هواپیما در فرودگاه مشهد اظهار داشت.


به گزارش ایرنا ، وزارت خارجه فنلاند، عهدهدار ریاست دورهای اتحادیه، در بیانیهای اعلام کرد: ریاست اتحادیه اروپا عمیقترین همدردی خود را به خانواده و دوستان افراد کشته و مجروح شده در این حادثه ناگوار ابراز میدارد.
یک فروند هواپیمای مسافربری توپولف متعلق به شرکت ایران ایرتور که از بندرعباس با مسافر عازم مشهد بود، روز جمعه هنگام فرود از باند خارج شد و آتش گرفت.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر