jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۸۴۲۸۴ ۲۶ مهر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

بیتا منصوری تهیه‌کننده فیلم سینمایی قهرمانان کوچک درباره روند اکران این فیلم گفت: این فیلم با توجه به این که سینماها همچنان پایبند به قانون شورای صنفی نمایش نیستند، فروش نسبتا خوبی داشته است و به واسطه تبلیغات خود تماشاگران بهتر هم خواهد شد.

او افزود: مشکل اصلی ما سئانس‌هایی است که به این اثر تعلق گرفته که به ترتیب 10صبح، 12 ظهر و 12 شب است. فکر می‌کنید خانواده‌ها فرزندان خود را در این ساعت‌ها به سینما می‌برند یا اصلا در این زمان، بیکار یا بیدار هستند؟

منصوری ادامه داد: فیلم‌های کودک نیاز به این دارند که در تمام فصول سال اکران شوند که با موفقیت هم همراه می‌شود. به عنوان نمونه با وجود تمایل ما برای اکران آثار کودک در فصل بازگشایی مدارس، اگر قرار است سئانس‌های مرده به آن تعلق گیرد، بهتر است تابستان اکران شود زیرا در این زمان کودکان، نوجوانان و خانواده آنها از لحاظ زمان آزادتر هستند و در هر ساعتی می‌توانند به سینما بروند.

او ادامه داد: امیدوارم در صورت اکران فیلم کودک و نوجوان در فصل مدارس، چند ساعت متوالی را که زمان خوبی برای رفتن کودکان و نوجوانان به سینماها و ساعت‌های فروش است، در نظر بگیرند تا فیلم‌های این حوزه در سئانس‌های مرده به نمایش درنیاید.

منصوری ادامه داد: موضوع اکران فیلم‌های بخش کودک را در شورای صنفی نمایش مطرح کردم و از آنها خواستم، حداقل اکران مجزا برای این بخش و شعارشان مبنی بر حمایت از سینمای کودک را عملی کنند تا به جذب سرمایه‌گذار و فیلمساز منجر شود و علاوه بر رفع نیاز مخاطب به پویایی سینمای کودک کمک کند.

این تهیه‌کننده با اشاره به وضعیت اکران فیلم کاتی و ستاره هم اظهار کرد: در حال رایزنی با دفتر پخش برای اکران این فیلم هستیم./ باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر