بیتا منصوری تهیه‌کننده فیلم سینمایی قهرمانان کوچک درباره روند اکران این فیلم گفت: این فیلم با توجه به این که سینماها همچنان پایبند به قانون شورای صنفی نمایش نیستند، فروش نسبتا خوبی داشته است و به واسطه تبلیغات خود تماشاگران بهتر هم خواهد شد.
کد خبر: ۱۰۸۴۲۸۴

او افزود: مشکل اصلی ما سئانس‌هایی است که به این اثر تعلق گرفته که به ترتیب 10صبح، 12 ظهر و 12 شب است. فکر می‌کنید خانواده‌ها فرزندان خود را در این ساعت‌ها به سینما می‌برند یا اصلا در این زمان، بیکار یا بیدار هستند؟

منصوری ادامه داد: فیلم‌های کودک نیاز به این دارند که در تمام فصول سال اکران شوند که با موفقیت هم همراه می‌شود. به عنوان نمونه با وجود تمایل ما برای اکران آثار کودک در فصل بازگشایی مدارس، اگر قرار است سئانس‌های مرده به آن تعلق گیرد، بهتر است تابستان اکران شود زیرا در این زمان کودکان، نوجوانان و خانواده آنها از لحاظ زمان آزادتر هستند و در هر ساعتی می‌توانند به سینما بروند.

او ادامه داد: امیدوارم در صورت اکران فیلم کودک و نوجوان در فصل مدارس، چند ساعت متوالی را که زمان خوبی برای رفتن کودکان و نوجوانان به سینماها و ساعت‌های فروش است، در نظر بگیرند تا فیلم‌های این حوزه در سئانس‌های مرده به نمایش درنیاید.

منصوری ادامه داد: موضوع اکران فیلم‌های بخش کودک را در شورای صنفی نمایش مطرح کردم و از آنها خواستم، حداقل اکران مجزا برای این بخش و شعارشان مبنی بر حمایت از سینمای کودک را عملی کنند تا به جذب سرمایه‌گذار و فیلمساز منجر شود و علاوه بر رفع نیاز مخاطب به پویایی سینمای کودک کمک کند.

این تهیه‌کننده با اشاره به وضعیت اکران فیلم کاتی و ستاره هم اظهار کرد: در حال رایزنی با دفتر پخش برای اکران این فیلم هستیم./ باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها