jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۷۳۳۲۸ ۲۵ شهريور ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

در ادامه رقابت‌های مرحله گروهی پینگ پنگ کاپ آسیا ، ندا شهسواری در دومین بازی مغلوب شد. او که در رده 297 رنکینگ جهانی قرار دارد، تنها نماینده بانوان ایران در بازی دوم خود با نتیجه 3 بر صفر مقابل مانیکا از هند که در رده 119 رنکینگ جهانی قرار دارد شکست خورد. شهسواری که در نخستین بازی خود مقابل سوتاسینی از تایلند، دارنده رنکینگ جهانی 58 به میدان رفت و با نتیجه 3 برصفر شکست خورد، در آخرین بازی مرحله گروهی مقابل آیا‌محمد از قطر قرار خواهد گرفت. در دیگر مسابقه نیما عالمیان که رنکینگ 105 جهان را در اختیار دارد در گروه D رقابت‌ها با نتیجه 3 بر 2 از سد پاداساگ نماینده تایلند که در رده 213 جهان قرار دارد، گذشت و پیروز شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پاسخ ایران قطعی است

پاسخ ایران قطعی است

گرچه ترامپ و نتانیاهو سعی دارند در برهه حساس و سرنوشت‌ساز فعلی، قواعد منازعه و توازن قوا در منطقه را به سود اهداف خود بر‌هم بریزند، اما هوشیاری ایران و جبهه مقاومت اجازه چنین اقدامی را به آنها نمی‌دهد.

دولت تجدیدنظر کند

دولت تجدیدنظر کند

محسن فخری‌ زاده، مرد درجه‌ یک صنعت‌ هسته‌ای کشور بود که در گسترش آموزش و پژوهش در ایران و تشکیل هسته‌های علمی نقش اساسی بر عهده داشت.

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

رژیم صهیونیستی از ابتدای تاسیس تا‌کنون یک هدف ثابت را در کنار مجموعه اهداف دیگر خود پیگیری می‌کند و آن حذف برخی افرادی است که ممکن است در دراز‌مدت برای اسرائیل به نحوی خطر‌آفرین باشند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر