jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۶۹۹۵۴ ۱۴ شهريور ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش شهر تهران گفت: توازن نیروی انسانی شهر تهران اکنون 71 به 29 است، یعنی 71 درصد نیروی انسانی تهران زن و 29 درصد مرد هستند.

به گزارش فارس، محسن بهارلو درخصوص شرایط نقل و انتقالات معلمان، اظهار کرد: نقل و انتقال معلمان هر استان با یکدیگر متفاوت است.

وی افزود: در شهر تهران نیاز به نیروی انسانی در مقطع ابتدایی زیاد است، ضمن این‌که ساماندهی آموزگاران و همچنین معلمان در مقاطع مختلف متفاوت است.

بهارلو با اشاره به این‌که در مقطع ابتدایی نیاز شدید به آموزگار داریم، خاطرنشان کرد: در جنسیت مرد در تمام رشته‌ها و مقاطع تحصیلی نیازمند معلم هستیم.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش شهر تهران درخصوص عدم توازن نیروهای مرد و زن در آموزش و پرورش تهران گفت: توازن نیروی انسانی شهر تهران اکنون بین 71 به 29 است، یعنی 71 درصد نیروی انسانی تهران زن و 29 درصد مرد هستند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر