jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۶۸۲۶۷ ۰۹ شهريور ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

دبیر شورای نگهبان با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر تصریح کرد: آنها به‌واسطه اخلاص و عملکرد انقلابی خود، خاطره‌ای خوب در ذهن مردم ایران باقی گذاشتند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی شورای نگهبان، آیت‌الله احمد جنتی دیروز در سخنان پیش از دستور جلسه هفتگی اعضای این شورا به مسائل منطقه‌ای و تشریح وضعیت مردم یمن اشاره کرد و افزود: علاوه بر جنایت‌هایی که در حق این مردم مظلوم صورت می‌گیرد، بیماری‌هایی مانند وبا نیز آنها را آزار می‌دهد. دبیر شورای نگهبان، جریان تکفیری و داعش را رو به افول دانست و تاکید کرد: آنها در عراق تقریبا نابود و در سوریه نیز بشدت تضعیف شده‌اند و ان‌شاءالله بزودی این دو کشور از لوث وجود آنها پاک خواهد شد.

آیت‌الله جنتی خاطرنشان کرد: البته آنها در تلاش هستند با حمایت‌های آمریکا و برخی دولت‌های منطقه، دامنه‌ شرارت‌های خود را به کشورهای دیگر گسترش دهند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر