jamejamonline
فرهنگی صدا و سیما کد خبر: ۱۰۶۷۳۸۱ ۰۶ شهريور ۱۳۹۶  |  ۲۲:۴۰

فیروزی در مراسم معارفه مدیرکل روابط عمومی سیما:

صداوسیما 82/7 درصد مخاطب دارد

رئیس حوزه ریاست صدا و سیما در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل روابط عمومی، بر اهمیت حفظ مرجعیت رسانه‌ای صداوسیما و ایجاد راهبردهای نوین ارتباطی برای حضور موثر در فضای رسانه‌ای تأکید کرد.

صداوسیما 82/7 درصد مخاطب دارد

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، مهندس فیروزی مشاوراجرایی و رئیس حوزه ریاست سازمان، مخاطبان و مرجعیت رسانه‌ای صداوسیما را دو سرمایه اصلی رسانه ملی خواند که در کشور بر اساس آخرین نظرسنجی های رسمی حدود 82/7 درصد مخاطب دارد. وی با مقایسه تعداد شبکه‌های مختلف تلویزیونی و رادیویی در سال 1370 و اکنون گفت: امروز در عصر فراوانی رسانه‌های متعدد مجازی و غیر مجازی ما صاحب چنین سرمایه عظیمی هستیم و برای حفظ این سرمایه باید برنامه ریزی و آینده نگری داشته باشیم.

فیروزی با دسته بندی روابط عمومی دستگاه‌ها در کشور به غیر فعال، فعال، واکنشی و فوق فعال گفت: دسته چهارم روابط عمومی‌هایی که از آن‌ها به عنوان روابط عمومی‌های فوق فعال یاد می کنند ضمن مرجعیت بخشیدن به آن نهاد، باعث تشخص آن می‌شوند و هم ارتباط عمیقی با مخاطبان درون و برون‌سازمانی و رسانه ها برقرار می‌کنند و از این جهت روابط عمومی سازمان صداوسیما که به تعبیری روابط عمومی نظام هم هست باید چنین روابط عمومی باشد.

محمدحسین رنجبران مدیر کل روابط عمومی رسانه ملی نیز در این نشست با بیان این‌که در جنگ رسانه‌ای امروز، روابط عمومی‌ها جایگاه ویژه‌ای دارند، گفت: باید آرایش رسانه‌ای درستی با کمک هم تدارک ببینیم و اعتماد مخاطب را به کمک این آرایش رسانه‌ای جلب کنیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این ۵۰ ثانیه تلخ

این ۵۰ ثانیه تلخ

با ذهن ده دوازده سالگی‌ات نگاه کنی، فکر می‌کنی زنگ تفریح یک مدرسه خورده و بچه‌ها دارند هوریز می‌کنند توی حیاط مدرسه که از بوفه ساندویچ مزخرف کالباس خشک بخرند و نوشابه فانتای تگری و این یک ربع وقت آزاد را خرج شکمشان کنند و بادگلوهای سوزنده را توی کلاس بزنند و بینی‌شان تا مغز سرشان تیر بکشد و بسوزد و کیف کنند.

حوزه هنری و تحول دیجیتال

حوزه هنری و تحول دیجیتال

با آن کاپشن خاکی رنگ و شال گردنی که همیشه روی صورتش می‌کشد، سوار بر موتور وارد حیاط می‌شود، چرخی دور حوضچه خوشرنگ حوزه می‌زند و کنار دیوار آینه‌کاری شده، موتورش را تکیه می‌دهد، عینک ته استکانی اش را با انگشت بالا می‌دهد و دستی به سبیل سیاهش می‌کشد و می‌رود گوشه پله‌ها کنار قیصر می‌نشیند و با سیگار و چاق سلامتی، صحبت‌شان گل می‌اندازد.

گفتگو

بیشتر
خیلی هم موفق هستم!

گفت‌وگو با لاله صبوری، بازیگر باسابقه تلویزیون که حالا چند سالی است دیگر نقش‌های پررنگی بازی نکرده است

خیلی هم موفق هستم!

پیشنهاد سردبیر بیشتر
افطاری‌ ها

ماه رمضان امسال چه سریال‌هایی روی آنتن شبکه‌های مختلف سیما خواهند رفت؟

افطاری‌ ها

پیشخوان بیشتر