jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۱۰۶۶۷۶۲ ۰۶ شهريور ۱۳۹۶  |  ۰۵:۱۵

فهرست تیم ملی فوتبال ایران اعلام شد و همان طور که پیش بینی می شد نامی از آندرانیک تیموریان به چشم نمی خورد.

آندو اعلام خداحافظی می کند؟

به گزارش جام جم آنلاین ، او یکی از غایبان بزرگ تیم ملی فوتبال ایران در فهرست اخیر کی روش بود اما با توجه به ضعف عملکرد فنی این بازیکن در ماه های اخیر خط خوردن او از فهرست کی روش دور از ذهن نبود.

آندو در یک سال اخیر شرایط خوبی نداشته و از سطح اول فوتبال دور بوده است. قطعا اگر او عضوی از تیم ملی فوتبال ایران نبود حتی برای پیدا کردن باشگاه نیز مشکل پیدا می کرد. او که روزگار چندان خوبی را پشت سر می گذارد خوب می داند با وجود تعارف کی روش مبنی بر اینکه آندو را از تیم ملی کنار نگذاشته و احتمال دعوت مجدد از او هم وجود دارد او خوب می داند دیگر جایی در تیم ملی فوتبال ایران جهت جام جهانی 2018 روسیه ندارد. روز یکشنبه بار دیگر خبر خداحافظی آندو را شنیدیم. ممکن است کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال ایران بخواهد در روزهای آینده رسما از رده ملی کناره گیری کند. خداحافظی آندو نزدیک است...

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر