jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۶۴۹۳۴ ۳۱ مرداد ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

مردم قدرشناس بوشهر دیروز در هوایی گرم و شرجی از ده شهید والامقام استقبال کردند. هشت نفر از این شهدا گمنام هستند و دو شهید دیگر یعنی شهیدان مهدی اندرواژ و رضا زیراهی نیز بتازگی تفحص شده‌اند و پس از 31 سال به زادگاهشان شهر بردستان دیر و برازجان باز می‌گردند.

مراسم تشییع و خاکسپاری پیکر شهدای گمنام امروز همزمان با سالروز شهادت امام جواد (ع) برگزار می‌شود و پیکر پنج نفر از آنان در بوستان شُغاب شهر بوشهر، دو نفر در منطقه دوم نیروی دریایی سپاه و یک نفر در ناوتیپ حضرت امیر در بنه گز در شهرستان تنگستان به خاک سپرده خواهد شد. مراسم تشییع و خاکسپاری پیکر طلبه شهید، مهدی اندرواژ اهل شهر بردستان دیر و شهید پاسدار رضا زیراهی اهل برازجان هم فردا برگزار خواهد شد. این دو شهید بزرگوار چهارم دی سال 1365 در حالی که هر دو 18 سال داشتند، در عملیات کربلای 4 به شهادت رسیدند./خبرگزاری صداوسیما

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

طی روزهای اخیر عراق با چالش جدیدی در قالب تهدید آمریکا به خارج کردن دیپلمات های خود از این کشور، تعطیلی سفارتش در بغداد و حمله به نیروهای به اصطلاح همسو با ایران به عنوان عاملان حملات متعدد به اماکن، هیات ها و کاروان های نظامی آمریکایی مواجه است.

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

درباره این‌که بالاخره مدارس منشأ انتقال ویروس کرونا هستند یا خیر و آیا از زمان بازگشایی مدارس تا امروز دانش آموزان در محیط مدرسه مبتلا شده‌اند یا نه، میان مسؤولان بهداشتی وآموزشی کشور و افکار عمومی اتفاق‌نظر وجود ندارد.

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

اگر به سابقه انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا توجه کنید متوجه خواهید شد که نامزدهای هر دو حزب تا روزهای آخر از ترفند های مختلفی استفاده می کنند ولی در سالیان گذشته یکی از موضوعاتی که بسیار مهم بود و در رقابت ها شاخص شد موضوع ایران بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر