jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۶۴۹۳۴ ۳۱ مرداد ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

مردم قدرشناس بوشهر دیروز در هوایی گرم و شرجی از ده شهید والامقام استقبال کردند. هشت نفر از این شهدا گمنام هستند و دو شهید دیگر یعنی شهیدان مهدی اندرواژ و رضا زیراهی نیز بتازگی تفحص شده‌اند و پس از 31 سال به زادگاهشان شهر بردستان دیر و برازجان باز می‌گردند.

مراسم تشییع و خاکسپاری پیکر شهدای گمنام امروز همزمان با سالروز شهادت امام جواد (ع) برگزار می‌شود و پیکر پنج نفر از آنان در بوستان شُغاب شهر بوشهر، دو نفر در منطقه دوم نیروی دریایی سپاه و یک نفر در ناوتیپ حضرت امیر در بنه گز در شهرستان تنگستان به خاک سپرده خواهد شد. مراسم تشییع و خاکسپاری پیکر طلبه شهید، مهدی اندرواژ اهل شهر بردستان دیر و شهید پاسدار رضا زیراهی اهل برازجان هم فردا برگزار خواهد شد. این دو شهید بزرگوار چهارم دی سال 1365 در حالی که هر دو 18 سال داشتند، در عملیات کربلای 4 به شهادت رسیدند./خبرگزاری صداوسیما

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر