jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۴۷۸۸۱   ۱۳ تير ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

امید عالیشاه بازیکن پیشین پرسپولیس که برای گذراندن دوران سربازی خود در نیم فصل دوم فصل گذشته، راهی تراکتورسازی تبریز شد، به دلیل محرومیت این تیم از پنجره نقل‌و‌انتقالات زمستانی و تابستانی نتوانست برای این تیم بازی کند و مجبور شد یک نیم‌فصل کامل بیرون از زمین مسابقه باشد.

او سرباز سپاه است و باید در یکی از تیم‌های تراکتورسازی تبریز یا فجرسپاسی شیراز خدمت سربازی‌ خود را به پایان برساند. با توجه به مشکلاتی که برای تراکتورسازی در ثبت قرارداد پیش‌ آمده، به احتمال فراوان این بازیکن به فجرسپاسی خواهد پیوست تا نیم‌فصل اول لیگ جاری را در این تیم لیگ یکی حضور داشته باشد. به گزارش تسنیم مذاکرات هم در این زمینه بین عبدالرسول فلاح (مدیرعامل فجرسپاسی) و مصطفی آجورلو (مدیرعامل تراکتورسازی) انجام شده و به احتمال زیاد این بازیکن طی امروز و فردا راهی فجر می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
گردش بیشتر جهش بیشتر

گردش بیشتر جهش بیشتر

شرایطی که امروز در کشور شاهد آن هستیم، بدون شک نشان‌دهنده وجود و گسترش ویروس جهش‌ یافته انگلیسی است؛ آن‌قدر که در آزمایش‌های جدیدی که انجام می‌دهیم، غالب بودن سویه انگلیسی ویروس درنتیجه آنها کاملا مشهود و مشخص است؛ اتفاقی که متاسفانه با مدیریت نادرست و تصمیمات بسیار نابخردانه در ستاد کرونا اتفاق افتاد و موجب شد ویروس جهش‌یافته در تمام کشور شیوع پیدا کند و همه شهرها را در بربگیرد.

همچنان خوشبین نیستیم

همچنان خوشبین نیستیم

بعد از برگزاری چند جلسه از مذاکرات کمیسیون برجام باید گفت که همچنان برای خوشبینی نسبت به ثمربخش بودن این مذاکرات زود است و ما مثل گذشته خوشبین نیستیم.

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

این روزها، روزهای سختی است. روزهایی که برگشتیم به محدودیت‌های پاییز ۱۳۹۹. روزهایی که آژیر قرمز کرونا یک‌بار دیگر در سراسر کشور به صدا در آمده است اما این بار سخت‌تر و نگران‌کننده‌تر. ابتلاها خانوادگی و سرعت انتقال بالا رفته است.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر