jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۴۱۴۰۷   ۲۴ خرداد ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

پرسپولیس و یک گزینه عراقی دیگر. هنوز تکلیف سعد ناطق؛ جای خالی لیست برانکو و خیلی از چیزهای دیگر مشخص نیست که سرخپوشان با بازیکن عراقی دیگری وارد مذاکره شده‌اند؛‌ بازیکنی که البته جزو سهمیه بزرگسالان به شمار نمی‌آید و در لیست سهمیه بازیکنان آسیایی قرار می‌گیرد.

با این حال این می‌تواند خبر خوبی برای هواداران باشد. بشار رسن، یکی از استعدادهای ناب فوتبال عراق است که توافقات اولیه با پرسپولیس را انجام داده است. او که در پست هافبک تهاجمی بازی می‌کند، خودش هم ابراز علاقه کرده تا در تیم بزرگ پایتخت بازی کند. البته تا زمانی که چیزی قطعی و قراردادی امضا نشود، نمی‌توان هیچ بازیکنی را متعلق به تیمی دانست.

مذاکره با بازیکن عراقی در حالی مطرح شده است که هواداران پرسپولیس باید یک خبر خوب دیگر را هم بشنوند. کمال کامیابی‌نیا که بتازگی تمریناتش را آغاز کرده،‌ روز جمعه قراردادش را با پرسپولیس تمدید خواهد کرد. او که دوره نقاهت را سپری می‌کند،‌ از روز یکشنبه تمرینات سبک خودش را آغاز کرد تا برای فصل جدید آماده باشد. تمدید قرارداد کمال، علاوه بر نگرانی هواداران نگرانی شخص برانکو را هم برطرف خواهد کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

حملات و ترورهای مرگبار در سراسر افغانستان به امری روزمره بدل شده‌است. هر کسی هم می‌تواند هدف باشد.

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

از یک سنی به بعد، دیگر شخص و انسان نیستند. تبدیل می‌شوند به یک مفهوم. یک مکتب، یک تفکر. بعضی وقت‌ها با یک من عسل نمی‌شود خوردشان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر