jamejamclick
کلیک امنیت کد خبر: ۱۰۳۸۹۲۵   ۱۸ خرداد ۱۳۹۶  |  ۰۶:۱۵

امتحان بزرگ برای دانش آموزان بسیار مهم و سرشار از استرس است زیرا پیش نیاز ورود به دانشگاه به حساب می آید و اگر موفق به کسب نمره قبولی در این تست نشوند، زندگی شان یک سال با تاخیر مواجه خواهد شد. این فشارهای روحی موجب می‌شود دانش آموزان برای اطمینان از قبولی صد در صدی به تقلب کردن اقدام کنند.

گجت‌های پیشرفته دیجیتال برای تقلب در کنکور + عکس

به گزارش جام‌جم آنلاین به نقل از رویترز، درابتدای ماه ژوئن مصادف با ۱۱ خرداد ماه، میلیون ها دانش آموز فارغ التحصیل از دبیرستان در کشور چین باید برای امتحان ورودی دانشگاه ملی این کشور با یکدیگر به رقابت بپردازند. این امتحان که همانند کنکور در ایران است، «گائوکائو» نام دارد که «امتحان بزرگ» معنی می دهد.

این امتحان بزرگ برای دانش آموزان بسیار مهم و سرشار از استرس است زیرا پیش نیاز ورود به دانشگاه به حساب می آید و اگر موفق به کسب نمره قبولی در این تست نشوند، زندگی شان یک سال با تاخیر مواجه خواهد شد. فشارهای روحی پیش از برگزاری این امتحان به قدری بالاست که گاهی به خودکشی دانش آموزان منجر می شود.

این فشارهای روحی موجب می‌شود دانش آموزان برای اطمینان از قبولی صد در صدی به تقلب کردن اقدام کنند و به همین خاطر، در این امتحان بزرگ، پلیس نیز حضور دارد تا از هر نوع تقلبی پیشگیری نماید. نیروهای پلیس در صورت مشاهده تقلب، فرد متخلف را به طور موقت بازداشت می کنند.

برای درک بهتر فضای امنیتی و دلهره آور کنکور در کشور چین پیشنهاد می کنیم تا تصاویر زیر را مشاهده کنید.

مردی در شهر تی یوان استان شنگسشی چین کمربند مخصوص تقلب را که روز 6 ژوئن 2017 در کنکور چین توسط ماموران کشف و ضبط شده را نشان می‌دهد

یک زن 2 گوشی گرنده را برای تقلب در کنکور کشور چین به‌کار می‌رفته را نشان می‌دهد

گجت‌های وایرلس مخصوص تقلب در کنکور چین به اندازه یک پاک کن

یک فرستنده و گیرنده کار گذاشته شده در ساعت مچی

گوشی‌های گیرنده و فرستنده‌های مخصوص تقلب در کنکور چین

یک اپراتور مخصوص رصد کردن و استفاده از یک سیستم رایانه‌ای برای کشف فعالیت های بی‌سیم برای کشف تقلب و دستگیری تقلب کنندگان در کنکور دانشگاه ‌های کشور چین.

جواد ودودزاده - جام‌جم آنلاین

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
اجلاس عشق‌ آباد، بازتعریف ماموریت اکو

اجلاس عشق‌ آباد، بازتعریف ماموریت اکو

دومین سفر خارجی رئیس‌جمهور همچون نخستین سفر برای حضور در اجلاسی بین‌المللی است که در یکی از کشورهای آسیای میانه برگزار می‌شود؛ اجلاس سران سازمان اکو در عشق‌آباد ترکمنستان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
روزنامه بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها