jamejamonline
سیاسی کد خبر: ۱۰۳۰۸۸۰   ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۶  |  ۱۴:۳۲

استاد علوم سیاسی دانشگاه تهران گفت: اگر برجام ثمراتی نداشته است و به نفع امریکا بوده چرا ترامپ رئیس جمهوری تندرو آمریکا می‌خواهد برجام را به هم بزند؟!

آیا برجام به نفع آمریکا است؟!

به گزارش جام جم آنلاین و به نقل از مهر، صادق زیبا کلام در حسینیه «حکیم نجف آباد»، خطاب به مخالفان داخلی برجام افزود: چگونه است که شما آقایان در تهران و ایران فهمیده‌اید برجام به نفع امریکا بوده اما رئیس جمهوری آنجا نفهمیده است!

وی ادامه داد: برای آفریدن حماسه دیگر در روز 29 اردیبهشت باید همه تلاش کنیم و افراد بی تفاوت را به صحنه بیاوریم و اگر در ریاست جمهوری رای ندهیم، آخرین پنجره دموکراسی را از دست خواهیم داد.

زیبا کلام تصریح کرد: سرنوشت این انتخابات در دست راست و چپ نیست، بلکه دست کسانی است که نسبت به حضور در صحنه انتخابات بی‌تفاوت هستند و قصد رای دادن ندارند و ما مسئول هستیم که این افراد را برای حضور در پای صندوق‌های رای تشویق کنیم.

استاد علوم سیاسی دانشگاه تهران، خاطرنشان کرد: متاسفانه در سال‌های اخیر دروغ، عوام فریبی، تظاهر و شعار پوپولیستی افزایش پیدا کرده و تا وقتی که بزرگان به این بی‌اخلاقی‌ها ادامه می‌دهند، نمی‌شود از نسل‌های دهه 70 و 80 انتظار اخلاق داشته باشیم.

شهرستان نجف آباد در 25 کیلومتری غرب استان اصفهان قرار گرفته است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
حضور هوشمندانه مردم در انتخابات

حضور هوشمندانه مردم در انتخابات

جمهوری اسلامی ایران دارای یک نظام مردم‌سالار دینی است و محصول انقلاب اسلامی ایجاد بزرگ‌ترین نظام دموکراتیک بر‌مبنای تفکر اسلامی در سطح دنیاست.

مشارکت مبنای اقتدار کشور

مشارکت مبنای اقتدار کشور

یک: انتخابات ۲۸خرداد از طرفی فریضه شرعی، ملی و حق قانونی آحاد ملت و از طرفی خروش عمومی و مصونیت بخش مردم بصیر ایران اسلامی در برابر دسیسه دشمنان است و از سوی دیگر مایه حفظ اعتبار نظام، تحکیم هرچه بیشتر آرمان‌های اصیل نظام اسلامی و منشأ خیرات و برکات ملموس در کشور است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر