jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۲۷۹۴۹ ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

کنسرت گروه موسیقی «روناک» با آثاری از موسیقی فولکلور، سنتی، پاپ و موسیقی بین‌الملل، اوایل خرداد برگزار می‌شود.

به گزارش جام‌جم، این گروه موسیقی با سرپرستی کیوان علی‌محمدی و با همت موسسه فرهنگی هنری «فروغ فلق»، کنسرت خود را سوم خرداد 1396 در تالار وحدت به روی صحنه می‌برد. ترکیبی از سازهای محلی، سنتی، پاپ و موسیقی بین‌الملل سازبندی این گروه را تشکیل می‌دهد و قرار است مخاطبان این کنسرت آثاری از چهار ژانر متفاوتِ موسیقی را بشنوند. در بخش موسیقی ملل قطعه‌ای انگلیسی با عنوان «من آزادم» و قطعه‌ای از موسیقی مصر با عنوان «حبیبی» اجرا می‌شود. در بخش پاپ اثری معروف که مردم آن را بسیار شنیده‌اند با عنوان «خانومم» اجرا می‌شود. بخش موسیقی سنتی به اجرای یکی از آثار قدیمی با عنوان «بیداد زمان» اختصاص دارد. در بخش موسیقی نواحی هم آثاری از موسیقی کردی، لری، بلوچی، خراسان، شمال‌ایران، آذری، جنوبی و دیگر نقاط ایران اجرا می‌شود. در کنسرت پیش رو، گروه «روناک» با حضور یازده خواننده برنامه‌اش را اجرا می‌کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک افسوس همیشگی

یک افسوس همیشگی

سینماگرانی که بیانیه محکومیت ترور شهید فخری‌ زاده را امضا کرده‌اند و نیز تمام آنهایی که نتوانستند آن را امضا کنند، بدون تردید باور دارند که ترور در هر شکلی محکوم است، چه رسد به ترور بزرگمردی که خدمات ارزنده‌ای به کشور داشته و فردی موثر بوده است.

فرق چرا با چگونه

فرق چرا با چگونه

در یک عملیات تروریستی، ترور شدیم. این دومین اتفاق مهم تروریستی در بازه‌ یک‌ساله بود که مردم از دوربین رسانه مشاهده‌‌اش کردند، غرورشان جریحه‌دار شد و ناراحت شدند.

پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر