jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۲۶۹۶۴ ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

منابع خبری یونان اعلام کردند: میخاییل زریگوریو برای نشستن روی نیمکت تیم پانیونیوس به جای ولادان میلویوویچ انتخاب شده است. انتظار می‌رود زریگوریو با توجه به پایان فصل اخیر سوپرلیگ یونان هفته آینده به صورت رسمی سرمربی جدید تیم پانیونیوس شود و همکاری خود را آغاز کند.

ولادان میلویوویچ، سرمربی صربستانی فعلی یاران مسعود شجاعی با پیشنهاد قابل توجه باشگاه آپوئل قبرس که در لیگ قهرمانان اروپا حضور خواهد داشت مواجه شده است. پانیونیوس در مرحله پلی‌آف سوپر لیگ یونان با 3 تیم دیگر جهت کسب سهمیه فصل آینده لیگ قهرمانان و لیگ اروپا رقابت‌ خواهد کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شمایل دانش و خرد

شمایل دانش و خرد

دانش و دانایی و خرد، بزرگ‌ترین سرمایه یک انسان و یک ملت است. فرهنگ‌ها و تمدن‌ها بر بنیاد این هر سه پدید آمده، بالیده و بارور و بارآور شده‌اند و چشمه هنرها در سایه ایمن دانایی و خرد، جوشیده و جاری گشته و فضای زیست فردی و اجتماعی را در هوایی تازه و اهورایی زنده و شاداب ساخته‌اند.

۱۶ آذر؛ زادروز گفتمان «نه به ذلت»

۱۶ آذر؛ زادروز گفتمان «نه به ذلت»

۱۶ آذر ۱۳۳۲ شهادت دانشجویان دانشگاه تهران در اعتراض به سفر نیکسون به ایران پس از کودتای ۲۸ مرداد، آغاز خط مبارزه 67 ساله‌ای است که امپراتوری پر نخوت و شیطانی آمریکا را به سراشیبی افول کشاند.

خطر تندروی در رفع محدودیت‌ ها

خطر تندروی در رفع محدودیت‌ ها

در کشور ما دور تازه محدودیت‌ های کرونایی از اول آذرماه آغاز شد که این تقریبا مصادف با اعمال محدودیت‌های جدید در اغلب کشورهای درگیر با کرونا و به‌خصوص اروپا بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر