بی احتیاطی مرد جوان هنگام کار موجب شد چرخ گوشت صنعتی دستش را ببلعد.
کد خبر: ۱۰۲۵۵۱۶
چرخ گوشت دست جوان را بلعید +عکس

به گزارش جام جم آنلاین از سازمان آتش نشانی، در پی تماس شهروندان با سامانه 125 و اعلام رخداد این حادثه، ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران بلافاصله آتش نشانان ایستگاه27 را به همراه گروه نجات هشت به محل حادثه در یک فروشگاه در بزرگراه شهید باکری فرستاد.

افسر آماده منطقه یک عملیات در این باره اظهار داشت: یک کارگر 21 ساله در داخل یک فروشگاه بزرگ با دستگاه چرخ گوشت صنعتی سرگرم کار بود که ناگهان دست راست وی بر اثر بی احتیاطی و رعایت نکردن اصول ایمنی درون این چرخ گوشت گیر کرد.

وی افزود: آتش نشانان با استفاده از دستگاه سنگ فرز و تجهیزات هیدرولیکی قسمت هایی از این چرخ گوشت سنگین را جدا کردند و مصدوم را برای انتقال به مراکز درمانی تحویل امدادگران اورژانس دادند.

رضا وفایی خاطرنشان ساخت: گروه امداد و نجات 18 (مستقر در ایستگاه 49) با هماهنگی معاون منطقه برای ادامه عملیات رهاسازی دست مرد جوان به بیمارستان رسول اکرم (ص) منتقل شدند و در حضور پزشکان در اتاق عمل با استفاده از تجهیزات امداد و نجات دست وی را رهاسازی کردند.

افسر آماده منطقه یک عملیات تاکید کرد: متأسفانه دست راست پسر جوان تا مچ دست او قطع شده بود که بلافاصله از سوی پزشکان متخصص بیمارستان تحت درمان قرار گرفت.

کارشناسان سازمان آتش نشانی همواره به خانواده ها و کسانی که با چرخ گوشت های خانگی و صنعتی سر و کار دارند توصیه می کنند از وسایل استاندارد استفاده نمایند و هنگام کار با این وسیله جانب احتیاط را رعایت کرده و دست خود را بیش از حد مجاز درون گلویی چرخ گوشت فرو نبرند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
عصر برده‌داران مجازی

گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با فرزاد مؤتمن، در باب کتابخوانی و بازیگری‌اش در فیلم «خاطرات بندباز»

عصر برده‌داران مجازی

نیازمندی ها