محبوس شدن ۲ کارگر در زیر آوار +عکس

کارگران محبوس شده در زیر آوار ساختمانی در خیابان تهران‌ نو توسط ماموران آتش‌نشانی نجات یافتند.
کد خبر: ۱۰۱۹۵۴۶
محبوس شدن ۲ کارگر در زیر آوار +عکس

به گزارش جام جم آنلاین از سازمان آتش نشانی تهران، ساعت 11:05 امروز محبوس شدن دو کارگر زیر آوار ساختمان مسکونی در خیابان تهران‌نو، خیابان شهید رجبی به سامانه 125 اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان ایستگاه 31 و 93 آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

اکبر شیرین سخن؛ افسر آماده منطقه 6 عملیات آتش‌نشانی تهران درباره جزئیات این حادثه گفت: کارگران مشغول تخریب یک ساختمان قدیمی به وسعت 60 مترمربع بودند که ناگهان دیوارها و سقف این ساختمان تخریب شده و دو نفر کارگر جوان افغانستانی در زیر آوار سنگ و خاک محبوس شدند.

وی ادامه داد: نیروهای آتش‌نشانی بلافاصله با کشیدن نوار هشداردهنده و جلوگیری از رفت‌وآمد شهروندان محل حادثه را ایمن کردند و با به‌کارگیری تجهیزات مخصوص نجات مشغول آواربرداری و امدادرسانی به دو کارگر جوان شدند.

وی تصریح کرد: آتش‌نشانان پس از گذشت زمان کوتاهی هر دو کارگر حدوداً سی و پنج ساله که دچار مصدومیت شده بودند را از زیر آوار خارج کرده و تحویل امدادگران اورژانس حاضر در محل دادند.

بنابر اعلام پایگاه خبری 125؛ هر دو کارگر به مراکز درمانی منتقل شدند و علت بروز این حادثه از سوی کارشناسان آتش نشانی تهران در دست بررسی است.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها