jamejamonline
فرهنگی سینما و تئاتر کد خبر: ۱۰۱۹۴۲۲ ۲۶ فروردين ۱۳۹۶  |  ۱۳:۳۸

بابک حمیدیان حالا دیگر پای ثابت فیلم‌های ابراهیم حاتمی‌کیا شده است، گویا که او پا جای پای پرویز پرستویی در فیلم‌های دیده بان هنر انقلاب گذاشته است.

سومین همکاری بابک حمیدیان با حاتمی کیا

به گزارش جام‌جم آنلاین، ابراهیم حاتمی کیا این روزها قصه تازه خود را می‌خواهد مقبال دوربین ببرد و بشدت مشغول پیش تولید فیلم جدیدش است، فیلمی که موضوعش یک هواپیمای کمکی برای سوریه است.

خبر می‌رسد بابک حمیدیان هم در این فیلم نقش آفرینی خواهد کرد تا این سومین همکاری پیاپی او با حاتمی کیا باشد. بابک حمیدیان پیش از این در دو فیلم آخر حاتمی کیا یعنی بادیگارد و چ نقش‌های مهم و تاثیرگذاری را بر عهده داشت.

پیش از این اخباری مبنی بر حضور هادی حجازی فر هم در یان فیلم منتشر شده بود. مهدی جعفری هم مدیر فیلمبرداری فیلم تازه حاتمی کیا خواهد بود.

فیلم تازه کارگردان شناخته شده کشورمان با موضوع تهدیدات داعش و تکفیری‌ها داستان یک هواپیمای کمکی حامل دارو و مواد خوراکی برای مردم سوریه است که برای نشستن در فرودگاه دمشق دچار مشکل می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک پیشرفت خیره‌کننده

یک پیشرفت خیره‌کننده

گمانم سال ۸۷ بود که گزارشی رفته‌بودیم درباره این‌که جایگاه کتاب در سبد خانوارها چقدر است؟ تیتر گزارش از آنهایی بود که به یاد می‌ماند؛ کباب یا کتاب؟ بعد هم قیمت کتاب را ( که آن زمان بسیار ارزان بود) قیاس کرده‌بودیم با خوراکی‌ها.

گره کور کرونایی بر فرهنگ و هنر

گره کور کرونایی بر فرهنگ و هنر

کرونا، گره کوری برفعالیت‌های فرهنگی و هنری جهان انداخت؛ درست مانند گره‌ای که در تاروپود سایر فعالیت‌ها ایجاد شده و در پی تجربه‌اندوزی‌های مکرر و پرحادثه در حال به اثبات رسیدن نسبی است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

آشنایی با ضرب المثل ها

حکایتی از کلیله و دمنه

پیشخوان بیشتر