jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۱۰۸۳۶ ۲۲ اسفند ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

در بازی نفت تهران مقابل ذوب‌آهن بود که علی دایی در نشست خبری‌اش، علی اکبر طاهری را سینه دیوار قرار داد و از او انتقاد کرد. دایی که هنوز از باشگاه پرسپولیس طلب دارد در این باره گفت: شخصی که در خودروسازی بوده یکدفعه از فوتبال سر درآورده است من نمی‌دانم این آقایان چطور سر از این فوتبال در می‌آورند.

این اظهارنظر دایی کافی بود تا علی کریمی هم از فرصت استفاده کند و پس از نطق رویانیان درباره بدهی‌های باشگاه پرسپولیس از آنها انتقاد کند. دایی و کریمی مدت‌هاست با هم رابطه خوبی ندارند و احتمالا هرگز این رابطه خوب هم نخواهد شد. این روزها پرسپولیسی‌ها درگیر مشکلات مالی زیادی هستند و مهم‌ترین و جدی‌ترین معضل فعلی آنها پرونده مربوط به شکایت مانوئل ژوزه پرتغالی است که در زمان محمد رویانیان، سرمربی پرسپولیس شد. در این مدت مدیران باشگاه ازجمله طاهری در مورد این پرونده‌ها گلایه‌هایی از مدیران قبلی داشتند که باعث شد دیروز رویانیان واکنش نشان داده و نکاتی را مطرح کند.

مدیرعامل سابق قرمزها اعلام کرد بدهی به این مربی بسیار کمتر از این حرف‌ها بود، اما به دلیل سهل‌انگاری مدیران سنگین و سنگین‌تر شد و اکنون به این شرایط رسیده است. این را باید مدیران وقت باشگاه بیایند و جواب دهند که چرا بدهی 300 هزار یورویی ژوزه به این مبلغ رسیده است.

همین اظهارنظرها کافی بود تا کریمی در صفحه رسمی‌اش در اینستاگرام انتقاد کند و بنویسد: «آقای طاهری ضمن خسته نباشید شما می‌توانید گمشده هواداران بیشماری باشید که در این سال‌ها، سختی‌های زیادی کشیدن و پا پس نکشیدن و در سرما و گرما از تیمشون حمایت کردن، الان هم به درخواست شما لبیک گفتن، کما این که می‌بینین کارگر و دانش‌آموز از درآمد ناچیز خود برای کمک به تیم محبوبش می‌زنن، چه چیزی بزرگ‌تر از این آقای طاهری، از این اعتماد و جو مثبت به نحو احسن استفاده کنید، باید جواب این اعتماد میلیون‌ها هوادار را بدهید مثل همیشه. مطمئن باشید هواداران واقعی این تیم قدر زحمت‌های شما را می‌دانند. در ضمن بعضیا ارزش جواب دادن هم ندارن چون کارنامشون برای هوادارا روشنه، دردسرای امروز تیم اوج هنر همیناست، پس لطفا تمرکزتون رو فقط برای تیم بذارین، یه خواهش دیگه این که در مورد کمک‌های مردم شفاف اطلاع‌رسانی کنید، لطفا حتما.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

مهارت تحکیم بنیان خانواده پس از فرزندآوری

ازدواج پیش از داشتن فرزند، قراردادی است برای آماده ساختن آسایش جسمانی و روانی متقابل، ولی پس از بچه دار شدن معنی حقیقی خود را به دست می آورد. خانواده همیشه در بین تمامی جوامع بشری به عنوان اساسی‌ترین نهاد اجتماعی، منشاء فرهنگ‌ها، تمدن ها و تاریخ بشر بوده است. توجه به خانواده و حمایت و هدایت آن به جایگاه واقعی و متعالی‌ خود، همواره سبب اصلاح خانواده انسانی و غفلت از آن موجب دور شدن بشر از حیات حقیقی و سقوط به ورطه هلاکت و ضلالت بوده است. 

سختی‌های موج سوم کرونا

سختی‌های موج سوم کرونا

چند روزی است اوضاع بیمارستان مسیح‌دانشوری به‌عنوان یکی از مهم‌ترین بیمارستان‌های مرجع کرونا در ایران نگران‌کننده شده و روزانه حدود 200بیمار به اورژانس کرونای این بیمارستان مراجعه می‌کنند.

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

نظام خانواده یک نهاد اساسی و محوری در جامعه است و به عنوان هسته اولیه برای سایر نهادهای اجتماعی به شمار می رود. همانطور که نظام های بزرگ اجتماعی، قوانین و حقوق خاص خودشان را در ارتباط با اداره و استحکام و رشد و بالندگی دارند لذا جهت تحکیم بنیان خانواده باید خانواده ها را آموزش داد. بدین ترتیب با توجه به تاثیر مستقیم آموزش بر وضعیت زوجین، شناسایی و تعیین عللی که به بهبود روابط زناشویی منجر می شود، در پیشگیری از مشکلات آنان نقش موثری خواهد داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر