jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۰۸۶۴۲   ۱۶ اسفند ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

مدیر تعاون روستایی استان یزد از ذخیره‌سازی بیش از هزار تن میوه برای مصرف مردم در ایام عید نوروز خبر داد.

علی جهازی در گفت‌وگو با فارس با اشاره به اینکه میوه از اقلام پرمصرف مردم در شب عید و طول ایام نوروز است، اظهار داشت: بالغ بر هزار تن میوه برای ایام نوروز در یزد ذخیره‌سازی شده است.

وی عنوان کرد: بخش قابل توجهی از میوه تنظیم بازار عید نوروز به استان یزد حمل شده و در سردخانه‌ها نگهداری می‌شود و بخش دیگری از آن نیز به تدریج وارد استان خواهد شد.

جهازی خاطرنشان کرد: میوه‌های تدارک دیده شده برای استان شامل سیب و پرتقال است که بالغ بر 600 تن از آن پرتقال و 400 تن سیب است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عوامل کاهش نرخ ارز

عوامل کاهش نرخ ارز

سیزدهمین انتخابات ریاست‌ جمهوری به پایان رسید و در روز اعلام نتایج بازارهای طلا، سکه و ارز کاهش قیمت را تجربه کردند و بورس نیز در دو روز گذشته سبزپوش بود.

همه با هم، برای ایران

همه با هم، برای ایران

خوشبختانه آقای رئیسی در شروع ثبت‌ نام نامزدهای ریـاست‌ جمهوری اعلام کردند وابستگی گروهی و جناحی ندارند و به صورت مستقل آمده‌اند. این یعنی ایشان اعلام کرده ماموریت از سوی جناح خاصی ندارد و برای تحقق اهداف یک جناح نیامده است.

از بنده خدا به بنده خدا

از بنده خدا به بنده خدا

جناب آقای رئیسی! رئیس‌جمهور منتخب تمامی مردم ایران اسلامی، یقین دارم از دیروز صبح، سونامی آدم‌ها و پیام‌های تبریک به سوی شما روانه شده و به احتمال زیاد خسته‌تر از آن هستید که همه آنها را بخوانید، هرچه هست این یک پیام تبریک نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر