jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۰۸۶۴۲   ۱۶ اسفند ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

مدیر تعاون روستایی استان یزد از ذخیره‌سازی بیش از هزار تن میوه برای مصرف مردم در ایام عید نوروز خبر داد.

علی جهازی در گفت‌وگو با فارس با اشاره به اینکه میوه از اقلام پرمصرف مردم در شب عید و طول ایام نوروز است، اظهار داشت: بالغ بر هزار تن میوه برای ایام نوروز در یزد ذخیره‌سازی شده است.

وی عنوان کرد: بخش قابل توجهی از میوه تنظیم بازار عید نوروز به استان یزد حمل شده و در سردخانه‌ها نگهداری می‌شود و بخش دیگری از آن نیز به تدریج وارد استان خواهد شد.

جهازی خاطرنشان کرد: میوه‌های تدارک دیده شده برای استان شامل سیب و پرتقال است که بالغ بر 600 تن از آن پرتقال و 400 تن سیب است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نشانه‌گذاری‌ های غدیر

نشانه‌گذاری‌ های غدیر

واقعه غدیرخم را نمی‌توان صرفا یک اتفاق در بستر زمان دانست که اگر چنین باشد، ما که سال‌ها و قرن‌ها پس از این واقعه زندگی می‌کنیم، ناگزیریم آن را در بستر تاریخ بنگریم و چگونگی این رویداد را در زمان، مکان و شرایط تاریخی مورد نقل یا حداکثر نقل و بررسی قرار دهیم، اما به درستی باید به غدیر نگریست و درباره آن سخن گفت.

بازخوانی شکست خط نفاق

بازخوانی شکست خط نفاق

سازمان مجاهدین خلق روز چهارشنبه 25 بهمن‌ماه سال 1357 هجری شمسی (سه روز پس از پیروزی انقلاب اسلامی) اقدام به برگزاری راهپیمایی مسلحانه و اجرای نمایش قدرت از حد فاصل دانشگاه تهران تا خیابان تخت‌ جمشید (طالقانی) کرد.

عید مظلوم غدیر در حجاز

عید مظلوم غدیر در حجاز

10سال پیش توفیق داشتم بروم حج تمتع. روزهایی تکرارنشدنی در زندگی‌ام. بین همان روزها هم روزهایی بود که در عمق جان‌ودلم ثبت شد. این روزها و ماجراها به این دلیل خاطره شد که با مظلومیت وجود نازنین مولای ما امیرالمؤمنین بی‌نسبت نبود.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر