jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۰۷۵۲۷   ۱۱ اسفند ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

دوشنبه هفته پیش بود که بخشی از برنامه عادل فردوسی پور به تیم‌های پایه و تخلفاتی که در این زمینه انجام می‌شود، اختصاص داشت. این اتفاق در حالی افتاد که یکی از بازیکنان در فوتبال پایه دو شناسنامه و دو کد ملی داشت و در دو تیم مختلف بازی می‌کرد. نکته اینجاست که براساس ادعای فردوسی‌پور، این بازیکن شاگرد مهدی مهدوی‌کیا در تیم آکادمی کیا بود. هرچند هادی، برادر مهدی این خبر را تکذیب کرد، اما باورش برای خیلی‌ها سخت بود. به همین بهانه با مهدی مهدوی‌کیا که همه کاره آکادمی است، تماس گرفتیم تا او در این باره توضیحات لازم را بدهد.کیا ابتدا گفت: از این مسائل در فوتبال پایه زیاد رخ می‌دهد، اما حرف من این است که هفته قبل کسانی در نود صحبت کردند که رزومه‌ای در فوتبال پایه ندارند.

او با اشاره به بازیکنی که می‌گفتند در آکادمی کیاست، ادامه داد: بازیکن ما تخلفی نکرده و فقط جثه‌اش ریز است. او متولد دی ماه سال 82 است. باید بگویم از بازیکنمان در تیم نونهالان استفاده نکرده‌ایم. پس از این اتفاق فهمیدیم کارت بازی برایش صادر شده است. با توجه به این که در مدرسه به دلیل هیکل ریز خود دچار مشکل شد، تا زمان رای دادگاه از شناسنامه برادر خود استفاده کرده و در این مدت همه چیز به شکل قانونی پیش رفته است. من با پدر و مادرش شرط کردم، اگر سن این بازیکن در حد نوجوانان بود، بعدا در رده نوجوانان از او استفاده می‌کنیم. کیا ادامه داد: ما بدعتی در فوتبال ایران گذاشتیم که حتی از نفراتی با هیکل کوچک در آکادمی خود بهره بردیم. وقتی صحبت می‌شود که فلان بازیکن دو شناسنامه دارد یعنی جرم مرتکب شده اما ما جرمی مرتکب نشدیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
از بنده خدا به بنده خدا

از بنده خدا به بنده خدا

جناب آقای رئیسی! رئیس‌جمهور منتخب تمامی مردم ایران اسلامی، یقین دارم از دیروز صبح، سونامی آدم‌ها و پیام‌های تبریک به سوی شما روانه شده و به احتمال زیاد خسته‌تر از آن هستید که همه آنها را بخوانید، هرچه هست این یک پیام تبریک نیست.

فرصت افزایش سرمایه‌ اجتماعی

فرصت افزایش سرمایه‌ اجتماعی

خبر کوتاه بود: «سیزدهمین رئیس‌ جمهور ایران انتخاب شد». به بهانه این خبر می‌خواهم به چند نکته اشاره کنم که چگونه می‌توان این انتخاب را تبدیل به یک فرصت کرد تا مردم رنگ آرامش را بیشتر ببینند.

دولت آینده جبران کند

دولت آینده جبران کند

انتخابات ریاست‌ جمهوری بار دیگر عرصه‌ای برای خلق حماسه از سوی مردم انقلابی و فهیم جمهوری اسلامی ایران بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر