jamejamnashriyat
کد خبر: ۹۹۵۵۲۹   ۱۰ بهمن ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

امیرحسین صادقی، روز جمعه با پیراهن پیکان مقابل تیم سابقش استقلال قرار گرفت. او که در این بازی کاپیتان پیکانی‌ها هم بود در این مورد می‌گوید: رحمان احمدی لطف کرد و به من در رختکن گفت تو بازوبند را در این بازی ببند و من هم بستم.

صادقی این را گفت و ادامه داد: اخراج بازیکن ما در همان دقایق ابتدایی همه چیز را به هم ریخت. دوست داشتیم اتفاقات دیگری در این مسابقه رقم بخورد که متاسفانه این طور نشد.

او درباره سیدمهدی رحمتی و برخوردش با او هم گفت: یکسری اتفاقات گذشته افتاده و برخی حرف‌های بچگانه نیز رد و بدل شده است. من قبلا گفته‌ام از خیلی چیزها در زندگی‌ام می‌گذرم و این که چیزی نیست. مهدی دوست 15 ساله من است و بارها در تیم ملی و تیم‌های مختلف کنار هم بودیم. ما دو رفیق خوب برای هم بودیم. دو سه سال، هم اتاقی بودیم. من سعی کردم دنبال منفعت خودم در فوتبال نباشم و طوری بازی کنم که هوادار و باشگاه خوشحال باشد. متاسفانه فوتبال است و راهش سمتی می‌رود که برخی عادت‌های غلط واقعیت فوتبال ما شده است. من مشکلی با مهدی رحمتی نداشتم و شاید بعدا بازگو کنم چه مسائلی رخ داد و چرا من قربانی شدم. من مشکلی با مهدی رحمتی ندارم و مشکلی هم اگر بوده، از سوی نفرات دیگری بوده است.

مدافع پیکان درباره دسته گل‌هایی که برای منصوریان و پورحیدری برد، گفت: منصور پورحیدری در بازی رفت که بازی کردیم، روی نیمکت استقلال بود و او را دیدم. منصورخان بزرگ استقلال است. اولین دوره‌ای که من برای استقلال بازی کردم، توسط پورحیدری بود و خواستم یاد و خاطره‌اش را زنده نگه دارم.من نمی‌دانم در این باشگاه چه خبر است. هر کسی مرا می‌بیند، می‌گوید من باعث شدم تو به استقلال نیایی. یکی از اقوام منصوریان نیز گفته من نگذاشتم تو بیایی. یعنی من این‌قدر آدم زهرداری هستم که همه می‌خواستند من نیایم؟ من همه زندگی‌ام استقلال بوده، اما با این وضعیتی که می‌بینم، فکر می‌کنم قتل کردم که این طور با من رفتار می‌کنند. اگر واقعا منصوریان مرا دوست دارد، من عاشق او هستم!

صادقی در پایان گفت: اگر 2000 تماشاگر داشتیم، قهرمان بودیم. فوتبال است دیگر. به بازیکنان خودمان تبریک می‌گویم که ده نفره خوب بازی کردند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عراق خواهان تعادل سیاسی است

عراق خواهان تعادل سیاسی است

با توجه به شرایط خاص و ویژه‌ای که در آن آقای مصطفی الکاظمی به‌عنوان نخست‌ وزیر عراق انتخاب شد، باید به این نکته توجه داشت که وی به‌عنوان بالانس کننده میان نیروهای مؤثر در کشور عراق مطرح است.

ویروس در جهش است

ویروس در جهش است

این روزها بحث درباره جهش‌ های ویروس داغ است؛ دیروز نایب‌ رئیس‌ مجلس از شواهد تایید نشده‌ای گفت که از جهش ویروس ایرانی در قزوین حکایت دارد، پس از او رئیس روابط‌ عمومی وزارت بهداشت نیز به این موضوع پرداخت و گفت تاکنون افزون بر ۷۰ جهش در ایران شناسایی شده که البته هیچ‌ کدام تغییر معناداری در رفتار ویروس ایجاد نکرده و اطلاق واریانت (گونه) جدید به آنها درست نیست.

چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

موضوع هزینه سند نقل‌ و انتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی یکی از گلایه‌های مهم مردم در سال‌های گذشته بوده است؛ این موضوع در حالی است که با میانداری مقامات پلیس راهور، افکار عمومی شناسنامه خودرو (برگ‌ سبز) صادره از سوی نیروی انتظامی را به عنوان سند خودرو کافی می‌دانند و از این نظر معتقدند هزینه دریافتی در دفاتر اسناد رسمی بابت ثبت رسمی نقل‌وانتقال خودرو، گران و بار مضاعفی بر دوش مردم به حساب می‌آید.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

گفت‌و گو با دکتر حسن گلچین‌ نژاد دزفولی، استاد دانشگاه و معلم باسابقه‌ای که به کودکان کار مهاجر در خیابان درس می‌دهد

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر