jamejamclick
کلیک بازی کد خبر: ۹۸۷۸۳۹ ۲۰ دی ۱۳۹۵  |  ۰۸:۳۰

تا به امروز اپلیکیشن های زیادی توسعه یافته اند که با استفاده از تکنولوژی واقعیت افزوده، برای کودکان قصه می گویند اما شرکت Tilt اخیراً پا را فراتر گذاشته و از منسوجاتی به نام SpinTales رونمایی کرده که داستان هایی شگفت انگیز برای کودکان تعریف می کنند. از جمله محصولات جدید این کمپانی می توان به «فرش جنگل» و «لحاف سحرآمیز» اشاره کرد که هر یک 99 دلار قیمت داشته و به کمک اپلیکیشنی برای موبایل، کودکان را در داستان های خود غرق می کنند.

منسوجاتی که داستان‌هایی از جنس واقعیت افزوده تعریف می‌کنند + عکس

به گزارش جام‌جم آنلاین به نقل از دیجیاتو،‌ فرش جنگل چندین شخصیت خوش رنگ و لعاب را در خود جای داده و لحاف سحرآمیز هم داستان هایی درباره پریان را شرح می دهد. هر یک از این محصولات، سه داستان مختلف دارند و Tilt می گوید در حال تدارک دیدن داستان هایی بیشتر است. ضمناً این کمپانی شرح داده که به دنبال خرید لایسنس فرنچایزهای محبوب تری مانند «کتاب جنگل» نیز هست.

کودکان کافی است موبایل یا تبلت را به سمت بخش های خاصی از لحاف یا فرش بگیرند تا تجربه واقعیت افزوده فعال شود؛ تجربه ای که با بیرون پریدن شنل قرمزی از داخل خانه ای روی طرح لحاف یا بیرون خزیدن ببری از میان تار و پود فرش، مسلماً کودکان را شیفته خود خواهد کرد.

Tilt توضیح می دهند که پتنتی برای قرار دادن تکنولوژی واقعیت افزوده در منسوجات به ثبت رسانده و به همین دلیل، احتمالاً کمپانی های دیگری نیز وارد این عرصه خواهند شد؛ در همین راستا، خرید پتنت Tilt از سوی کمپانی هایی همچون دیزنی چندان دور از ذهن به نظر نمی رسد و احتمالاً باید به زودی منتظر معرفی تجربیات بیشتر و با کیفیت تری باشیم.

-

-

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

مهارت تحکیم بنیان خانواده پس از فرزندآوری

ازدواج پیش از داشتن فرزند، قراردادی است برای آماده ساختن آسایش جسمانی و روانی متقابل، ولی پس از بچه دار شدن معنی حقیقی خود را به دست می آورد. خانواده همیشه در بین تمامی جوامع بشری به عنوان اساسی‌ترین نهاد اجتماعی، منشاء فرهنگ‌ها، تمدن ها و تاریخ بشر بوده است. توجه به خانواده و حمایت و هدایت آن به جایگاه واقعی و متعالی‌ خود، همواره سبب اصلاح خانواده انسانی و غفلت از آن موجب دور شدن بشر از حیات حقیقی و سقوط به ورطه هلاکت و ضلالت بوده است. 

سختی‌های موج سوم کرونا

سختی‌های موج سوم کرونا

چند روزی است اوضاع بیمارستان مسیح‌دانشوری به‌عنوان یکی از مهم‌ترین بیمارستان‌های مرجع کرونا در ایران نگران‌کننده شده و روزانه حدود 200بیمار به اورژانس کرونای این بیمارستان مراجعه می‌کنند.

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

نظام خانواده یک نهاد اساسی و محوری در جامعه است و به عنوان هسته اولیه برای سایر نهادهای اجتماعی به شمار می رود. همانطور که نظام های بزرگ اجتماعی، قوانین و حقوق خاص خودشان را در ارتباط با اداره و استحکام و رشد و بالندگی دارند لذا جهت تحکیم بنیان خانواده باید خانواده ها را آموزش داد. بدین ترتیب با توجه به تاثیر مستقیم آموزش بر وضعیت زوجین، شناسایی و تعیین عللی که به بهبود روابط زناشویی منجر می شود، در پیشگیری از مشکلات آنان نقش موثری خواهد داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر