عامل اسیدپاشی در محله افسریه در بازجویی اولیه پلیس مدعی شد که فرد غریبه‌ای به خانه‌شان آمده و روی او و خواهر شوهرش اسید ریخته است. این در حالی است که خواهرشوهرش، وی را به عنوان عامل اسیدپاشی معرفی کرده است.
کد خبر: ۹۶۹۲۵۰
ادعای عجیب عروس اسیدپاش +عکس

به گزارش جام‌جم، ساعت 9 صبح دوشنبه صدای فریاد زنی، سکوت خانه‌ای سه طبقه در خیابان بازدار در افسریه تهران را در هم شکست. اهالی وقتی بیرون آمدند، دیدند دختری در راه‌پله طبقه اول افتاده و چشمانش را گرفته است.

با تماس اهالی، ماموران کلانتری 156 افسریه تهران در محل حادثه حاضر و متوجه شدند دو زن جوان با اسید سوخته‌اند که به بیمارستان سوانح سوختگی تهران منتقل شدند.

عروس، خواهرشوهر را با اسید سوزاند

ماموران به تحقیق اولیه از دو قربانی حادثه پرداختند، یکی از آنها که عروس خانواده بود، حاضر به گفت‌وگو با پلیس نبود و درباره انگیزه‌اش سکوت کرده بود. در ادامه فاطمه که از ناحیه سر و صورت دچار سوختگی شده بود، گفت: یکشنبه‌شب مهمان خانه برادرم بودم. صبح برادرم به محل کارش رفت. در یکی از اتاق‌ها خوابیده بودم که ناگهان احساس خفگی به من دست داد. چشمانم را که باز کردم، دیدم عروسمان ـ الهام ـ با دستانش گلویم را گرفته و در حال خفه کردن من است. به سختی از دستش خلاص شدم و او را به کناری انداختم .

وی افزود: همین که آمدم از جایم بلند شوم، او دوباره به من حمله کرد و قصد جانم را داشت. عروسمان بطری اسید را روی من ریخت که خودش هم دچار سوختگی شد. با داد و فریاد از خانه بیرون آمده و از همسایه‌ها کمک خواستم.

ماموران اداره 16 پلیس آگاهی تهران دیروز برای ادامه تحقیقات از زن اسیدپاش و قربانی حادثه در بیمارستان شهید مطهری تهران حاضر شدند.

انکار اسیدپاشی

الهام 28 ساله در بازجویی اولیه به افسر تحقیق گفت: من دست به اسیدپاشی نزده‌ام. خواهرشوهرم مهمان ما بود. من و بچه‌ها در یک اتاق و او هم در اتاق دیگری خوابیده بود. فرد غریبه‌ای وارد خانه‌مان شد و روی من و خواهرشوهرم اسید پاشید و گریخت.

زن همسایه از روز اسیدپاشی گفت

زن همسایه که شاهد این اسیدپاشی بود، دیروز به خبرنگار جام‌جم گفت: الهام همراه شوهر و دو دختر خردسالشان از اوایل فروردین امسال به این ساختمان آمده و به عنوان مستاجر در طبقه سوم ساکن بودند. من در خانه بودم که ساعت 8 و 30 دقیقه دوشنبه صدای فریاد و کمک‌خواهی شنیدم. اول گمان کردم شاید دعوای خانوادگی است و نباید دخالت کنم. هر لحظه صدای کمک‌خواهی بیشتر می‌شد .

این زن افزود: نزدیک ساعت 9 صدای فریادها از راهرو شنیده می‌شد. طاقت نیاوردم و از خانه بیرون آمدم. زن جوانی را دیدم که دستانش خونی بود و تعادلش را در راه‌پله از دست داد و روی زمین افتاد. به سمتش رفتم و او را بلند کردم که بخشی از دست خودم نیز سوخت. سراسیمه به خیابان رفتم و از همسایه‌ها کمک خواستم. دختر مصدوم می‌گفت الهام رویش اسید پاشیده است.

هنوز باورم نمی‌شود الهام دست به این کار زده است. او زن آرامی بود و هیچ وقت صدای دعوای او و شوهرش را نشنیده بودیم. نمی‌دانیم واقعا چه شده که زن همسایه‌مان دست به این کار زده است.

آسیب چشم خواهر شوهر

دکتر مصطفی ده‌مردی، رئیس بیمارستان سوانح سوختگی تهران درباره آخرین وضعیت زن اسیدپاش و دیگر قربانی این حادثه به جام جم گفت: عامل اسیدپاشی که عروس خانواده است، زنی 28 ساله است که در این حادثه از ناحیه هر دو پایش دچار 15 درصد سوختگی شده و اکنون در بخش زنان بستری است و تحت مراقبت پلیس قرار دارد .

وی ادامه داد: دیگر قربانی حادثه فاطمه 23 ساله است که بخشی از بدنش با اسید سوخته و دو چشم وی نیز آسیب دیده و دارای 27 درصد سوختگی است. او برای ادامه درمان به بیمارستان فارابی منتقل شده و باید عمل جراحی شود و بعد به بیمارستان مطهری یا بیمارستان دیگری منتقل خواهد شد.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۹
اخلاقیات مرده
-
۰۹:۰۹ - ۲۶ آبان ۱۳۹۵
۰
۰
چه عاملی .... دقیقاً باعث این جور اتفاقا میشه؟؟
فاطمه
-
۰۹:۳۸ - ۲۶ آبان ۱۳۹۵
۰
۰
ببین چقدر اذیتش كردند كه به جنون رسیده و این كار رو كرده. ببینید و درس عبرت بگیرید كه توی زندگی كسی فضولی نكنید. امان از دست این مادرشوهر و خواهرشوهرهای...
مریم
-
۰۹:۳۶ - ۲۷ آبان ۱۳۹۵
خفه بابا، آدم هر چقدر هم با خانواده همسرش مشكل داشته باشه نباید دست به همچنین جنایتی بزنه این زن از نظر من مشكل روانی داشته مگرنه آدم سالم هیچ وقت دست به اینكار نمیزنه تویی هم كه طرفداری یه آدم مجنون میكنی توصیه میكنم خودتو به یك روانپزشك نشون بدی
عباس
-
۱۸:۴۷ - ۲۷ آبان ۱۳۹۵
ازكجا شما میدونید دخالت كرده خواهشن قضاوت زود نكنید مرور زمان وتحقیقات همه چیز رونشون میده كه این جنایت هولناك به دلیل چی بوده
عباس قلی
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۲ - ۱۷ آذر ۱۳۹۵
چیزی ازقضیه نمیدونی قضاوت نكن مرور زمان وعدالت همه چیز روبرملا میكنه وحتی انگیزه این حیوان انسان نمارو
مصطفی
-
۱۰:۵۴ - ۲۶ آبان ۱۳۹۵
۰
۰
به نظر من جرم اسید پاش از جرم چاقو كش كمتر نیست وشاید بیشتر هم باشد میبایست برخورد و مجازات سنگینی با انها شود
مژده
-
۱۴:۲۳ - ۲۶ آبان ۱۳۹۵
۰
۰
كاش یا تركیبات شیمیایی اسید را تغییر دهند كه برای انسان مرگ آور نباشد یا یك قانون سخت وزن كنند تا دیگر شاهد این اتفاقات تلخ نباشیم،این مسئله ممكن است با آبروی كشور ایران هم بازی كند
ناصر
-
۰۱:۳۴ - ۲۷ آبان ۱۳۹۵
۰
۰
زندگی دختر بیچاره روتا آخر عمرش تباه كرده چند نفر ازاین اسید پاشان رو اگر مقابل به مثل كنند. وقصاص شان كنند دیگر كسی جرأت اسید پاشی روبه خود نمیده.
مهمان
-
۰۷:۴۶ - ۲۷ آبان ۱۳۹۵
۰
۰
باید حمل و نگهداری بدون مجوز اسید هم مثل حمل چاقو جرم اعلام بشه.

نیازمندی ها