jamejamsima
سیما رادیو کد خبر: ۹۵۴۸۴۲   ۱۸ مهر ۱۳۹۵  |  ۱۱:۲۲

با صدای حجت الاسلام حائری زاده

مقتل خوانی از رادیو ایران پخش می شود

مقاتل معتبر از برنامه حج سرخ در دو روز تاسوعا و عاشورای حسینی پخش می شود.

مقتل خوانی از رادیو ایران پخش می شود

به گزارش جام جم آنلاین از شبکه رادیویی ایران، مقتل خوانی، تعزیه و رجز خوانی با محوریت شعارهای عاشورا پخش خواهد شد.

وحید بیات تهیه کننده «حج سرخ« با اعلام این خبر گفت: در روز تاسوعا موضوع ولایتمداری و تنها نگذاشتن امام و اهمیت استقامت در مسیر مستقیم پرداخته خواهد شد و به صورت روایی جلسه امام حسین(ع) در شب عاشورا و گفتگوهایی که با یاران داشتند تقدیم شنوندگان خواهد شد ودر فواصل از آیتم هایی که ذکر شده استفاده می شود.

در برنامه روز عاشورا به موضوع ادامه قیام عاشورا و پاسخ به ندای امام حسین (ع) گفتگو شده و با توجه به زمان برنامه فضای برنامه احساسی تر خواهد بود و در باره عشق ، عقل و جایگاه بندگی و رضایت الهی به عنوان عبرت عاشورایی صحبت خواهد شد وسوال برنامه به این صورت خواهد بود که پاسخ به ندای امام حسین (ع) در زمان حاضر به چه شکل خواهد بود.

نوحه خوانی و موسیقی، رجز خوانی و تاریخچه فلسفه وجودی آن در جنگها و کم و کیف اجرای آن، معرفی کتاب در خصوص امام حسین (ع)، گفتگو با هنرمندان در اجرای تعزیه ویژه روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی، گزارش از شهرهای زنجان، اردبیل و بوشهر از دیگر بخش های این برنامه است.

«حج سرخ» بیستم و بیست و یکم از ساعت 15:30 با گویندگی فاطمه آل عباس، نویسندگی نفیسه فرازنده نیا، گزارشگری تینا میر کریمی و کارشناسی حجت الاسلام آقا بابا و راوی: رضا آقا شریفیان از آنتن رادیو ایران پخش می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
علی‌ اکرمی زائر همیشه خندان

علی‌ اکرمی زائر همیشه خندان

خدای مهربان، ما خیلی ضعیفیم، خیلی ضعیف‌تر از آن‌که دیگران تصور می‌کنند، ما خیلی حتی ضعیف‌تر از آن هستیم که خودمان تصور می‌کردیم.

مساله FATF با ما چیست؟

مساله FATF با ما چیست؟

گروه ویژه اقدام مالی موسوم به اف‌ای‌تی‌اف یک سازمان بین‌الدولی است که توسط ایالات متحده آمریکا و متحدان آن (گروه هفت) در شهر پاریس و در سال ۱۹۸۹ میلادی پایه‌گذاری شد.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

گفت‌و گو با دکتر حسن گلچین‌ نژاد دزفولی، استاد دانشگاه و معلم باسابقه‌ای که به کودکان کار مهاجر در خیابان درس می‌دهد

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر