jamejamclick
کلیک عمومی کد خبر: ۹۵۳۸۲۹ ۱۵ مهر ۱۳۹۵  |  ۱۳:۰۵

بنابه گزارش ها یک تلفن سامسونگ از نوع گالاکسی نوت ۷ که توسط این شرکت ایمن معرفی شده بود در یک هواپیمای خطوط سات وست آمریکا آتش گرفته است.

تلفن سامسونگ در هواپیما آتش گرفت

به گزارش جام جم آنلاین از بی بی سی، این شرکت هوایی تایید کرد یکی از هواپیماهایش که قرار بود از لویی ویل در کنتاکی به بالتیمور مریلند برود پیش از پرواز روز چهارشنبه تخلیه شد.

شرکت سامسونگ در ماه سپتامبر به دارندگان تلفن گالاکسی نوت ۷ گفت می توانند تلفن های خود را برای رفع اشکال فنی که باعث احتمال آتش سوزی می شود برگردانند.

این شرکت گفت که مشکل را شناسایی و حل کرده است.

سامسونگ روز چهارشنبه گفت درحال تحقیق درباره حادثه تازه است.

این شرکت در بیانیه ای نوشت: ما مشغول همکاری با مقام ها و شرکت سات وست هستیم تا تلفن را بیاوریم وعلت حادثه را مشخص کنیم. وقتی این دستگاه معاینه شد اطلاعات بیشتری ارائه خواهیم کرد.

یک سخنگوی خطوط هوایی سات وست گفت: یک مسافر گزارش داد که از تلفنش دود بلند می شود. همه مسافران و خدمه به سلامت از طریق در اصلی هواپیما آن را ترک کردند.

صاحب تلفن به رسانه ها گفت که آن را روز ۲۱ سپتامبر خریده بود.

سامسونگ ماه پیش مدتی پس از آنکه اعلام کرد از رفع مشکل مطمئن شده گفت درحال بررسی گزارش های تازه درباره داغ شدن بیش از حد تلفن هاست.

سخنگوی خطوط هوایی سات وست گفت: تلفن خاموش بود و شارژ نمی شد. تلفن در جیبش بود که بیش از حد داغ شد. او تلفن را کف هواپیما پرت کرد و همین زمان بود که دود غلیظ خاکستری و سبزی از آن بلند شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

مراکز درمانی در ICU

مراکز درمانی در ICU

در سراسر دنیا استانداردهای ایمنی مشخصی برای مراکز تجمعی گوناگون تعریف شده و در کشور ما نیز قانون معینی درباره لزوم رعایت استانداردهای ایمنی در تمام ساختمان‌هایی که بیش از 25 نفر از آن بهره‌برداری می‌کنند تصویب شده‌است که براساس این قانون همه این ساختمان‌ها ملزم به رعایت استانداردهای بین‌المللی ICS هستند.

واقعیت‌هایی درباره لغو تحریم تسلیحاتی

واقعیت‌هایی درباره لغو تحریم تسلیحاتی

تحریم تسلیحاتی ایران همواره از ابتدای انقلاب از سوی آمریکا به‌صورت تحریم اولیه وجود داشته است، اما از سال 2007 این کشور تلاش کرد تا از طریق تحریم‌های سازمان ملل این تحریم‌ها را همه‌جانبه کند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر