jamejamclick
کلیک گجت های همراه کد خبر: ۹۵۲۳۸۱ ۱۲ مهر ۱۳۹۵  |  ۰۹:۵۷

پُر شدن زودهنگام حافظه گوشی و خالی شدن شارژ باتری، دو مورد از مهم‌ترین مشکلاتی است که شاید همه ما بارها با آن روبه‌رو شده باشیم. بلید 4000 (Blade 4000) ابزار سودمندی برای حل این دو مشکل است.

کارتخوانی برای همه دستگاه‌ها

به گزارش جام جم آنلاین ، این گجت می‌تواند به انواع دستگاه‌های دارای سیستم‌عامل اندروید یا iOS و نیز دیگر تجهیزات دیجیتال نظیر پهپاد، دوربین، تلویزیون و پروژکتور متصل شود. کافی است کاربر کارت حافظه موردنظر خود را وارد شکاف این دستگاه کرده و گوشی (یا هر وسیله هوشمند) دیگر را به آن متصل کند.

بلید 4000 امکان دریافت اطلاعات از گوشی یا ارسال آن به گوشی را فراهم می‌کند. این دستگاه یک پاوربانک نیز بوده و امکان شارژ انواع گوشی را دارد. همچنین اپلیکیشن ویژه بلید 4000 می‌تواند جزئیات دقیقی درباره باتری، دما، ولتاژ و نیز ظرفیت آن را به صورت آنی به کاربر نشان دهد.

صالح سپهری‌فر - ضمیمه کلیک

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چالش ناقلان بی علامت

چالش ناقلان بی علامت

ناقلان بدون علامت افرادی هستند که در ترشحات دستگاه تنفسی فوقانی و تحتانی آنها ویروس وجود دارد اما علائم بالینی ندارند. این افراد در هر مکانی ممکن است حضور داشته‌باشند، بنابراین در مکان‌های شلوغ مخصوصا اتوبوس و مترو باید فرض کنیم هر فردی ممکن است ناقل ویروس باشد.

خوب بمانید

خوب بمانید

دیروز، رهبر معظم‌ انقلاب در جلسه مجازی با رئیس و نمایندگان مجلس، عبارات قابل توجهی در وصف مجلس یازدهم به کار بردند که حتما برای تک تک منتخبان ملت باعث افتخار و منشأ قوت قلب است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر