jamejamclick
کلیک عمومی کد خبر: ۹۴۹۵۷۵   ۰۵ مهر ۱۳۹۵  |  ۱۳:۱۱

طراحی یک بازار آنلاین اختصاصی برای برنامه iMessage اپل با استقبال کاربران و برنامه نویسان مواجه شده و تا به حال بیش از 1650 برنامه موبایلی برای آن طراحی شده است.

طراحی ۱۶۵۰ برنامه موبایلی برای پیام رسان آیفون

به گزارش جام جم آنلاین به نقل فارس، در حالی که تنها ده روز از عرضه iOS 10 می گذرد، کمتر کسی تصور می کرد که ایده ایجاد بازار آنلاین اختصاصی برای یک برنامه گپ موبایلی جذاب و موفق باشد. اما حالا انبوه برنامه ها تنها برای این بازار از راه رسیده است.

از مجموع 1650 برنامه iMessage تعداد 1251 مورد از آنها استیکر یا برچسب هایی هستند که در قالب بسته های تصویری برای استفاده در حین گفتگو میان کاربران مورد استفاده قرار می گیرند. بسته های برچسب یا استیکر یاد شده در قالب های گوناگونی همچون انیمیشن و ساده هستند و با استفاده از چهره شخصیت های مشهور کارتونی یا واقعی ساخته شده اند.

استفاده از استیکرها در دیگر نرم افزارهای پیام رسان موبایلی مانند وایبر، تلگرام، پیام رسان فیس بوک و غیره هم متداول است.

البته 402 مورد از 1650 برنامه مذکور هم استیکر یا برچسب نیستند و بیشتر انها بازی و برنامه های سرگرم کننده دیگر هستند. مجموع برنامه های سرگرم کننده 91 مورد و 39 مورد هم بازی های ویدئویی بوده اند.

31 برنامه این فروشگاه هم کاربردی، 26 مورد مربوط به ارتقای بهره وری و 25 مورد هم در مورد ارتقای استفاده از شبکه های اجتماعی هستند. تعداد اندکی برنامه هم مربوط به کتابخوانی، موسیقی و امور پزشکی هستند. از برنامه های یاد شده 944 مورد پولی و 307 مورد هم رایگان هستند. قیمت 86 درصد از برنامه های پولی 0.99 دلار است و بقیه 1.99 دلار یا 2.99 دلار قیمت دارند.

به عنوان مقایسه بد نیست بدانیم که فروشگاه اصلی آیفون در زمان راه اندازی در سال 2008 در مدت زمانی مشابه تنها 500 برنامه موبایلی داشت. اما iMessage طی مدت مشابه بیش از سه برابر این رقم برنامه ابداع کرده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نشانه‌گذاری‌ های غدیر

نشانه‌گذاری‌ های غدیر

واقعه غدیرخم را نمی‌توان صرفا یک اتفاق در بستر زمان دانست که اگر چنین باشد، ما که سال‌ها و قرن‌ها پس از این واقعه زندگی می‌کنیم، ناگزیریم آن را در بستر تاریخ بنگریم و چگونگی این رویداد را در زمان، مکان و شرایط تاریخی مورد نقل یا حداکثر نقل و بررسی قرار دهیم، اما به درستی باید به غدیر نگریست و درباره آن سخن گفت.

بازخوانی شکست خط نفاق

بازخوانی شکست خط نفاق

سازمان مجاهدین خلق روز چهارشنبه 25 بهمن‌ماه سال 1357 هجری شمسی (سه روز پس از پیروزی انقلاب اسلامی) اقدام به برگزاری راهپیمایی مسلحانه و اجرای نمایش قدرت از حد فاصل دانشگاه تهران تا خیابان تخت‌ جمشید (طالقانی) کرد.

عید مظلوم غدیر در حجاز

عید مظلوم غدیر در حجاز

10سال پیش توفیق داشتم بروم حج تمتع. روزهایی تکرارنشدنی در زندگی‌ام. بین همان روزها هم روزهایی بود که در عمق جان‌ودلم ثبت شد. این روزها و ماجراها به این دلیل خاطره شد که با مظلومیت وجود نازنین مولای ما امیرالمؤمنین بی‌نسبت نبود.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر