jamejamnashriyat
کد خبر: ۹۴۱۳۶۳   ۱۵ شهريور ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

مدافع تیم ملی فرانسه می‌گوید جایگاهش را در تیم ملی این کشور از دست نخواهد داد. رافائل واران، مدافع تیم ملی فرانسه به دلیل مصدومیت در یورو 2016 غایب بود و نتوانست در این رقابت‌ها حاضر باشد.

واران که خود را به بازی دوستانه با ایتالیا رساند و در این بازی بعد از مدت‌ها برای تیم ملی کشورش به میدان رفت به اکیپ گفت: از دست دادن یورو 2016 برای من بسیار دردناک بود.

دیدن یورو از تلویزیون خیلی سخت بود و الان خیلی خوشحالم که به تیم ملی بازگشتم. نمی‌خواهم جایگاهم را در تیم ملی از دست بدهم، چون پیراهن تیم ملی را دوست دارم. بخوبی از این موضوع آگاهم که باید در بهترین شرایط باشم تا برای تیم ملی کشورم به میدان بروم. دیدیه دشان در بازی برابر ایتالیا واران را غافلگیر کرد و بازوبند تیم ملی فرانسه را به او داد. این در حالی بود که بازیکنانی چون ماتوئیدی و مانداندا نیز در زمین بودند. واران در این باره گفت: تجربه جدید و شیرینی بود. اصلا انتظار نداشتم بازوبند در حضور بازیکنان دیگر به من برسد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر