jamejamnashriyat
کد خبر: ۹۴۱۳۶۳   ۱۵ شهريور ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

مدافع تیم ملی فرانسه می‌گوید جایگاهش را در تیم ملی این کشور از دست نخواهد داد. رافائل واران، مدافع تیم ملی فرانسه به دلیل مصدومیت در یورو 2016 غایب بود و نتوانست در این رقابت‌ها حاضر باشد.

واران که خود را به بازی دوستانه با ایتالیا رساند و در این بازی بعد از مدت‌ها برای تیم ملی کشورش به میدان رفت به اکیپ گفت: از دست دادن یورو 2016 برای من بسیار دردناک بود.

دیدن یورو از تلویزیون خیلی سخت بود و الان خیلی خوشحالم که به تیم ملی بازگشتم. نمی‌خواهم جایگاهم را در تیم ملی از دست بدهم، چون پیراهن تیم ملی را دوست دارم. بخوبی از این موضوع آگاهم که باید در بهترین شرایط باشم تا برای تیم ملی کشورم به میدان بروم. دیدیه دشان در بازی برابر ایتالیا واران را غافلگیر کرد و بازوبند تیم ملی فرانسه را به او داد. این در حالی بود که بازیکنانی چون ماتوئیدی و مانداندا نیز در زمین بودند. واران در این باره گفت: تجربه جدید و شیرینی بود. اصلا انتظار نداشتم بازوبند در حضور بازیکنان دیگر به من برسد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
حضور هوشمندانه مردم در انتخابات

حضور هوشمندانه مردم در انتخابات

جمهوری اسلامی ایران دارای یک نظام مردم‌سالار دینی است و محصول انقلاب اسلامی ایجاد بزرگ‌ترین نظام دموکراتیک بر‌مبنای تفکر اسلامی در سطح دنیاست.

شعار زدگی در بهداشت و درمان

شعار زدگی در بهداشت و درمان

دیروز رئیس‌جمهوری گفت کارنامه هشت سال فعالیت دولت در زمینه بهداشت و درمان از زمان هخامنشیان تاکنون بی‌نظیر بوده است.

مشارکت مبنای اقتدار کشور

مشارکت مبنای اقتدار کشور

یک: انتخابات ۲۸خرداد از طرفی فریضه شرعی، ملی و حق قانونی آحاد ملت و از طرفی خروش عمومی و مصونیت بخش مردم بصیر ایران اسلامی در برابر دسیسه دشمنان است و از سوی دیگر مایه حفظ اعتبار نظام، تحکیم هرچه بیشتر آرمان‌های اصیل نظام اسلامی و منشأ خیرات و برکات ملموس در کشور است.

گفتگو

بیشتر
معروف، بزرگتر ماست

صابر کاظمی، ملی‌پوش والیبال در گفت‌وگو با جام‌جم: آرزوی هر بازیکنی هست که شاگرد آلکنو باشد

معروف، بزرگتر ماست

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر