jamejamnashriyat
کد خبر: ۹۴۱۳۶۰   ۱۵ شهريور ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

زلاتان ابراهیموویچ می‌خواهد مانند روزهای پرفروغ دوران بازی، در مربیگری هم فصلی درخشان را ثبت کند. او که این روزها جذابیت بسیاری به منچستریونایتد بخشیده و خود را امپراتور اولدترافورد می‌داند، برای دوران بازنشستگی نقشه‌های فراوانی کشیده است.

بهترین بازیکن تاریخ تیم ملی سوئد که بعد از حذف از یورو 2016 فرانسه از بازی‌های ملی خداحافظی کرد، دوران فوتبال خود را سال 1999 از تیم مالمو آغاز کرد و تاکنون در باشگاه‌های بزرگی مثل آژاکس، یوونتوس، اینترمیلان، بارسلونا، میلان و پاری‌سن‌ژرمن نقش‌آفرینی کرده و حالا عضو سرشناس منچستریونایتد است؛ اما خوب می‌داند خیلی زود باید با دوران حرفه‌ای فوتبال وداع کند. برای همین برای روزهای بعد از بازنشستگی برنامه‌ای طولانی دارد. او گفت: می‌دانم دیر یا زود باید فوتبال را کنار بگذارم؛ اما من از فوتبال نمی‌روم. همین جا هستم در دل فوتبال حرفه‌‌ای. فوتبال را با تمام وجود دوست دارم و میخواهم در مربیگری هم بهترین روزها را تجربه کنم. او می‌خواهد از سال آینده کلاس‌های مربیگری حرفه‌ای اروپا را پشت‌سر بگذارد. فوق‌ستاره 34 ساله سوئدی چندی پیش گفته بود تا 3-2سال آینده به فوتبال حرفه‌ای خود ادامه می‌دهد و این روزها در کنار مورینیو تجربه‌های تازه به دست می‌آورد. او درباره این روزها گفت: کار در کنار مورینیو برای خود کلاسی پیشرفته است. او یکی از بهترین‌های دنیاست و می‌خواهم از همین جا استارت بزنم. مربیگری جاه‌طلبی و اعتماد به نفس می‌خواهد که در من فراوان است!

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یقینا «خیر» است

یقینا «خیر» است

نشست خبری آقای رئیسی به عنوان رئیس‌ جمهور منتخب در فاصله کوتاه بعد از پیروزی در رقابت‌ های انتخاباتی آن هم با حضور تعداد زیادی از خبرنگاران داخلی و خارجی که به طور معمول سوالات چالش‌ برانگیز در حوزه‌های بین‌المللی و موضوعات مرتبط با سیاست داخلی ایران را مطرح می‌کنند، در نوع خود حاکی از شجاعت بالای اوست.

همان امام رضایی که داشتم، دارم

همان امام رضایی که داشتم، دارم

بارها وقتی پسرم یا دخترم در حیاط و روی مرمرهای خنک و تمیز صحن‌تان بدو بدو می‌کردند، همان‌طور که یک چشمم به گنبد شما بود و یک چشمم به بچه‌ها که گم نشوند و سکندری نخورند و نیفتند، به این فکر می‌کردم یعنی همین‌ قدری که مشهد رفتن کودکی‌های ما کیف می‌داد، مشهد رفتن اینها هم کیف می‌دهد؟ همان‌قدر به ما که خوش می‌گذشت به اینها هم خوش می‌گذرد یا نه؟

توسعه تجارت از طریق دیپلماسی اقتصادی

توسعه تجارت از طریق دیپلماسی اقتصادی

دولت یازدهم و دوازدهم تمام تمرکز خود را روی حوزه خارجی، دیپلماسی سیاسی و پیش‌بردن قرارداد برجام گذاشت که این امر نیز صرفا وعده‌ای بیش نبود، به‌طوری‌که در هشت سال گذشته شاهد آن بودیم که در وضعیت اقتصادی کشور، وضعیت اشتغال و معیشت مردم گشایشی به‌وجود نیامد و حتی سفره مردم نیز کوچک‌تر شد و در کنار کاهش ارزش پول ملی اغلب خانوارها قدرت خرید خود را از دست دادند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر