jamejamsima
سیما چهره کد خبر: ۹۳۱۹۶۲ ۲۳ مرداد ۱۳۹۵  |  ۰۹:۱۵

مجبد صالحی در اینستاگرامش روز خودش را با چند اتفاق خوب شروع کرد.

دیدار یهویی مجید صالحی با محب اهری در خیابان+ عکس

به گزارش جام جم سیما، صالحی نوشت:

عجیب روز خوبیه امروز
شب نشستی وزنه برداری و قهرمانی کیانوش رستمی دلاور و دیدی ، دیر خوابیدی، دو ساعت بعد بیدار شدی بری سر فیلمبرداری، تو مسیر ساعت شش و نیم صبح خواب آلو یهویی یه استاد و دوست قدیمی مثل حسین محب اهری عزیز و می ببینی که از بیمارستان چند روزیه مرخص شده، اونم سرحال و پر انرژی.
محب اهری عزیز سالهاست سرطان داره ولی باید بهش احسنت و دست مریزاد گفت به خاطر این روحیه،میگفت دوره دوم معالجاتش تمام شده و چند روز دیگه میره بستری بشه برای دور سوم . که با دعای شما مردم عزیز امیدوارم به سلامتی بیاد و این دفعه دوره پایانی باشه دیگه هیچ وفت بیمارستان برنگرده ما هم همواره شاهد هنرنمایهاش باشیم و سالها لذت ببریم.
به راستی تا شقایق هست زندگی باید کرد

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

مراکز درمانی در ICU

مراکز درمانی در ICU

در سراسر دنیا استانداردهای ایمنی مشخصی برای مراکز تجمعی گوناگون تعریف شده و در کشور ما نیز قانون معینی درباره لزوم رعایت استانداردهای ایمنی در تمام ساختمان‌هایی که بیش از 25 نفر از آن بهره‌برداری می‌کنند تصویب شده‌است که براساس این قانون همه این ساختمان‌ها ملزم به رعایت استانداردهای بین‌المللی ICS هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر